14.12.-16.12. Skalka u Doks

Informace o semináři a platbě.

Prožitkový víkendový pobyt s Xariskou

(hlavní téma : Vše kolem peněz, financí a hojnosti)

Cena  4 000  Kč  (158 Euro)

(Možnost ubytování ve vlastním stanu na pozemku, sleva 350 Kč)   možnost pro dobrodruhy a otužilce :-)

Termín: 14.12. až 16.12. 2018 (pátek až neděle)

V pátek příjezd 16°°-18°° hodin, konec programu v neděli cca v 16°° hodin

Místo konání a ubytování:
Skalka u Doks 22 , Doksy u České Lípy


Tímto vás srdečně zveme na prožitkový víkendový seminář, který je určen pro všechny, kdo chtějí pochopit a do svého života s lehkostí přinést energie finanční hojnosti. Obohacující pobyt, jehož náplní budou témata cesty porozumění hmotného života a finančních energií. Peníze jsou projevem naší energie ve vnějším světě a ukazují i na to, jak vysokou hodnotu v něm máme. Každý z nás je omezen ve svém příjmu a tedy ve schopnosti dopřát si dostatek vnitřní i vnější svobody. 

Tento prožitkový víkend jsme si pro Vás já a můj host připravili mnoho zajímavých aktivit, které vám pomohou otevřít či pročistit vaše vnitřní energie. Tento čas je jedinečný a dává tomuto semináři vyjímečně silné energie, podporující právě téma hojnosti, financí ... a to vše skrze zpracovávání základu sebelásky a sebeúcty.  A ti co mě znají, pak pravděpodobně dokáží pochopit mou větu, že přítomný budou bytosti (energie) z velké dálky, které právě v tuto dobu mohou být přítomni a podpořit nás a to také díky momentálnímu postavení jejich planety. 

Mnozí lidé si myslí, že finanční stabilita a hojnost nejsou až tak důležité. Jenomže já tvrdím, že jsou v dnešním světe pro spokojený a naplněný život velice důležité. Ono nám to zrcadlí mimo jiné i lásku k nám samým. Vždyť přeci pokud sami sebe opravdu milujeme, pak si finanční stabilitu a hojnost nebudeme odepírat. Pokud sám sebe člověk miluje, pak si dopřeje veškeré ty dary, které finanční hojnost přináší.
Lidé si často myslí, že všechno okolo je důležitější. Ano vztahy, láska, zdraví jsou důležité ale uznejte sami jakou svobodu by vám přinesla mít základy finanční stability a hojnosti ve vztazích v lásce i ve zdraví. ... 

Cena zahrnuje ubytování, vegetariánské stravování a všechny programy (extra se hradí pouze možné, extra sjednané soukromé terapie) 

 

V důsledku individuálního přístupu je počet míst omezen, proto neváhejte :-)


Proč pořádám pobytový seminář v prosinci ? Když je to čas vánočního shonu, dárků? To jsou otázky, které mi pokládáte a já tímto odpovídám. 

A KDY JINDY? Kdy jindy je po celém světě tolik lidí zaměřeno na peníze, obdarovávání druhých, kdy jindy lidé tolik utrácí než právě před vánoci? Je to všechno podporující energie, kterou právě na mém semináři plně využijeme k transformaci v našich srdcích.
A za druhé, je tu i to, že kdy jindy je zde nutnost uvědomit si své priority? 

Že nemůžete před svátky si udělat víkend volno ? Hmmm okey pak tedy nemůžete :-D
Je to váš život a vaše volby, které vytváří vaše životní cesty.
Není náhoda, že je zde v tento čas tento jedinečný seminář. Není náhoda co po přečtení pozvánky ve svých srdcí cítíte.
Jste všichni srdečně zváni.

Máte-li nějaké další dotazy, ráda je zodpovím na telefonu 774 160 644 nebo emailu ax-centrum@email.cz

Máte-li zájem se zúčastni, počet míst je omezen, rezervujte si místo převodem nevratné zálohy.
informace o platbě zasíláme emailem. Zašlete nám vyplněnou ONLINE REZERVACI

Pořadatel : Xariska Strmisková


Xarisky akce na rok 2018 / 2019
Zima nám již pomaličku přichází a jak už mnozí víte, koncem roku se ukončuje velice silný proces, který prostupuje skrze každou bytost , celou společností do našich srdcí, do našich životů. 


V prosinci nás čeká třetí seminář z důležité série, která nás provází skrze nás samých, tím co přichází, tou, pro mnohé již citelnou proměnou, která na nás všechny bez rozdílu působí z venčí. Téma tohoto semináře je Vše kolem peněz, financí a hojnosti. I zde je to o sebelásce a přijetí darů, které jsou pro nás důležité, přesto mnohdy postavené na vnitřních žebříčků hodnot a skrze tyto hodnoty nedoceněné. Stejně tak máme tendenci nedocenit svou sebehodnotu či naopak přecenit. 


V této řadě je již naplánovaný dle mého poslední seminář tohoto řetězce a to na téma sebeláska a radost. Zde jde o uzavření všeho, skrze krásné prožitky. V březnu již budete v jiných energiích a budete sbírat všechny plody, které jste zaseli. Všechny témata, které jste si zpracovali či které jste nechali spát, se vám budou prolínat skrze vaše životy přesně dle vašich postojů. 

Nové energie přináší nové pravidla... Všechny semináře jsou naplánovány do posledních detailů ne mnou, ale mými duchovními. Každý je úplně jiný a hodnotný sám o sobě, již nikdy se nebude a ani nemůže opakovat. I kdyby bylo téma stejné, vedení a energie budou jiné, bude jiné postavení planet.
Prosincový seminář je dle mého nacítění ten nejdůležitější. Není nejtěžší, ten už máme za sebou, ale zde se budou doslova rozdávat dary a to ne mnou, pouze skrze mě a někdy i mimo mě. Ráda bych pověděla více, ale je to pouze vaše cesta a já mohu jen dodat. JSTE VŠICHNI SRDEČNĚ VÍTÁNI. A pokud znáte někoho, koho by to mohlo zajímat, pozvěte ho. (Kdo obdarovává, sám je obdarovaný...)
Snad jste pochopili, že by jste neměli v prosinci chybět. S úctou a láskou vaše Xariska

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Děkujeme za Váš zájem. S úctou a láskou Xariska 

SKALKA U DOKS