20.6.-28.6.2020 

Velká akce Andělského léčení a sebepoznání s podporou dvou magických nocí.

NOVOLUNÍ - 21.6., SLUNOVRAT - 20.6. , ZATMĚNÍ SLUNCE - 21.6 , SVATOJÁNSKÁ NOC - 24.6.2020

Osm dní v nádherné přírodě a v náručí andělských léčitelů. Přijďte se propojit s kouzelnou přírodou tohoto místa připojit se do jedinečného léčivého procesu. Není to jen dovolená, je to práce a poznání samu sebe. Budete hodně pracovat s barvami a zvuky a na techniky, které vás dovedou až do tajných mnohdy popíraných částí vašich Já. Dovolím si slíbit, že po tomto semináři se ve vás rozjedou silné změny vás samých. A že dostanete informace, jak nadále pracovat se sebou ve svých běžných životech. Věřím, že mnohým se zvedne sebeláska a pochopíte lehkost bytí. Že každá životní překážka, situace se dá řešit s lehkostí a že na to nejste sami.

Také bych ráda zmínila, že v sobotu zahájíme tyto dny ohněm věnovaným slunovratu a v úterý bude noc věnovaná oslavám svatojánské noci(článek o slunovratu a svatojánské noci)


Termín: 20.6.-28.6.2020 (sobota - neděle)

V sobotu příjezd 17°°- 18°° hodin, konec programu v neděli cca ve 13°° hodin

Místo: PALDA rekreační středisko / Rovensko pod Troskami leží v Libereckém kraji mezi městy Turnovem a Jičínem.

V ceně je ubytování, strava a program.

Těší se na Vás : Xariska Strmisková 

Vyberte si variantu ubytování, která vám nejvíce vyhovuje


Ubytování v chatce

Chatky jsou osvětleny.

Sociální zařízení je v oddělené budově pod chatkami. V oddělené budově jsou dále k dispozici sprchy s teplou vodou, toalety, kuchyňka s vařiči a kuchyňskými pracovními stoly pro možnost samostatného vaření, lednička.

cena celkem  za 8 dní

(ubytování, strava a program):


Ubytování v apartmánu

Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj s pohovkou, televizor, vybavenou kuchyňku (lednice, vařič, varná konvice, nádobí), vlastní sociální zařízení, terasu, balkón.

cena celkem za 8 dní

(ubytování, strava a program)

NAPLNĚNO