2020 akce

Speciální nabídka pro jednotlivce nebo malé skupinky

Nabízím zážitkový, pobytový intenzivní seminář pro jednotlivce, či malou skupinku lidí. Sestavím seminář přímo na konkrétní situaci a požadované téma - Takový seminář osobnostního rozvoje na zakázku. Samozřejmostí jsou hluboké vhledy do Vašich konkrétních témat a vytahování na povrch vše co bude volat po zpracování. Budu Vám k dispozici celé dny i noci :-)

Nabízím vám intenzivní podporu a vedení na vaší cestě ke spokojenému a naplněnému životu. Společně nalezneme a odstraníme bloky, kterými si bráníte ve zdraví, fungujících vztazích, hojnosti apod. Naučíte se jak sama, sám se sebou pracovat, poznáte své vlastní nitro, své nevědomé pochody.

Místo a čas pobytového semináře je možné si společně domluvit. Máte-li své oblíbené místo, pak je to jednodušší, nemusím hledat :-)

Ráda využívám přírodu Českého Ráje a pobyt v Chatce nebo v apartmánu v rekreačním středisku. Ale můžeme se domluvit i na pobytu na jiném místě v Čechách, dle vašich představ. (Stravu mám vlastní.)

Cena kurzovného za 3 dny: pro 1 osobu 6880 Kč + poplatky

Cena kurzovného za 3 dny: pro 2 osoby 3880 Kč za osobu + poplatky

Cena kurzovného za 3 dny: pro 3 osoby 3880 Kč za osobu + poplatky

poplatky: (za pobyt s plnou penzí a mé cestovné) 

Před pár lety jsem poprvé byla požádána jednou klientkou, zda bych se jí intenzivněji nevěnovala. A tak jsme vymysleli plán. Byli jsme na pár dní ubytovaní v rekreačním středisku a pracovali společně na jejích tématech. Nedávno jsem se s ní setkala na jedné akci a jak tak vzpomínala na své zážitky z tohoto našeho společného pobytu, uvědomila jsem si, že takto intenzivní práce by se hodila mnohým a proto vznikla tato nabídka.

To zda mou nabídku využijete je pouze na vás samých. Pokud ano, stačí poslat nezávaznou přihlášku a všechny podrobnosti si spolu vykomunikujeme prostřednictvím telefonu či e-mailu.