25.9 - 27.9. 2020

Prožitkový víkend s tématem, bloky a naše prográmky.

Většina lidí neví jaké prográmky, bloky a nebo také je můžeme nazvat, omezující přesvědčení mají ve své hlavě. Většina těchto přesvědčení vznikla během dětství, některá ještě před narozením a tak není divu, že člověk žije mnoho let a ani neví, proč se mu v něčem nedaří, že je to vlastně jen kvůli nějakému přesvědčení které někdy přijal a jsou v jeho podvědomí uložené. Uvědomíme-li si, že vesmírný zákon přitažlivosti funguje, tak nám pravděpodobně dojde, že si často přitahujeme právě to co máme uložené hluboko ve své mysli, na té nevědomé úrovni.

Přeprogramování své vlastní mysli je důležité pro každého, kdo chce ve svém životě něco udělat, komu se úplně nedaří. Jde to ruka v ruce se sebepoznáním. Ono se říká, že čas zahojí všechny rány, ale ono tomu tak není. Čas jenom přesune traumata z vědomí do podvědomí a odtud člověka ovlivňují aniž by si toho dotyčný byl mnohdy vědom.

Zde se často stává, že člověk se snaží ve svém životě něco změnit a přesto, že to kolikrát vypadá, že změna proběhla nakonec zjistí, že se točí v kruhu. Vidět své vlastní vnitřní bloky bolí a tak zde nastupuje proces, který mohu nazvat vnitřní slepotou. U druhého snadno rozeznáme co ho brzdí, u sebe i když se podíváme často jsme slepí neb neprohlédneme závoj nám tak známý, závoj který je kousek nás samých.

Úspěch člověka ovlivňuje také to, jestli je schopen jednat a zde každý jedná dle svých nevědomých přesvědčení. Dle programů své mysli.

Od roku 2012 si celé lidstvo  prochází zesilujícími se transformačními vlnami. Každý si musí uklidit v sobě, otevřít svou srdeční čakru, zbavit se bloků, prográmků, strachů a závislostí.

Od jara 2020 si zpracováváme každý strachy proudící z kolektivního vědomí, které nás ovlivnily na různých frekvenčních úrovních. Je na každém jednotlivci jak se strachem a případnými závislostmi  naloží. Jak zpracuje obnažená traumata, emoční bloky. Podzim 2020 se stane náročným a důležitým obdobím transformace. A zde každý pocítí jak je na tom se svým nitrem. Přijďte si tento pocit ve společnosti stejně naladěných lidí a pod vedením zjemnit. Přijďte pochopit co se děje, a dít pravděpodobně bude. 

Tento víkend se podíváme na zoubek našim prográmkům, pomocí účinných technik uvolníme některé bloky a nastartujeme novou cestu do plné hojnosti, radosti a lásky. Naučíte se účinné techniky pro každodenní použití. 

Přeprogramování své mysli je proces. Člověk jde postupně do svých vlastních hloubek, dle toho jak a co je momentálně pro něj zásadní a také dle toho kolik nánosů v sobě nosí. Je to cesta sebepoznání a cesta sebeléčení. Každopádně pokud chce člověk ve svém životě něco změnit, neexistuje dle mého kratší cesta která by přinesla stálou proměnu a vedla ke spokojenosti a vnitřnímu souznění se sebou samým a tím pádem i se životem. 

Přijďte si sáhnout do svých hloubek. Přijďte se dozvědět jak, co a proč. Ze zkušenosti předešlých seminářů mohu říci, že se často stává, že když se poprvé člověk dotkne nějakého hlubokého svého prográmku, nastartuje proces vzdoru, kdy nechce na tom tématu pracovat... ale nakonec se tomuto svému vzdoru zasměje a při společném povídání zpětném se ve skupince občas někdo podělí o svůj pocit před a po. A to je síla skupiny, zkušenosti druhých, ta energie propojení. To se nedá předat, to se musí prožít.

Máme zde nádherné prostory, jak vnitřní salónek, tak venkovní soukromou zahradu s jezírkem.... prostě na tomto kouzelném místě najdete veškeré pohodlí a podporu, kterou můžete najít ve společnosti stejně naladěných lidí. 

Termín: 25.9 - 27.9.2020 (pátek - neděle)

V pátek příjezd 17°°- 18°° hodin, konec programu v neděli cca ve 13°° hodin

Místo: Hotelový komplex Dvůr Pecínov (6 km od města Benešov)

Lektor: Xariska Strmisková

Vaše xariska vás tímto zve na další pobytový seminář, kdy se do hloubek podíváme na své vlastní bloky a prográmky, které sami před sebou mnohdy úspěšně schováváme. 

Vyberte si variantu ubytování, která vám nejvíce vyhovuje

Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi a všechny programy. Možné platit na České konto, nebo z eurozóny na konto devizové.
Foto ilustrační, může se pokoj trochu lišit.

Varianta 1.

palandové povyražení :-)

cena celkem :  4380,- Kč

Varianta 2.

 pokoj pro náročnější 

cena celkem :   5980,- Kč

Máte-li zájem se zúčastni, počet míst je omezen do max. 15-ti osob, rezervujte si místo.

Máte-li zájem platit v eurech z eurozóny, informace o platbě na konto devizové obdržíte emailem.

Bližší informace a informace o platbě zasíláme emailem. Zašlete nám vyplněnou nezávaznou ONLINE REZERVACI

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.