3.4. - 5.4. 2020

Život je dar aneb prožitek vědomého

Je vám občas smutno? Máte pocit, že by jste chtěli žít jinak, lépe? Či dokonce míváte depresní stavy? Nebo naopak toužíte po víkendu plný energie, v krásném prostředí a ve společnosti skvělých lidí?

Pak je tento víkendový seminář přesně pro vás. Přijďte ochutnat jak krásný je život, dozvědět se něco více o sobě, svých postojích a prožít víkend zábavy, relaxace a rozmazlování svého já. Ne nebude to dovolená, bude to práce sám na sobě, jen hravější formou. Podíváme se také z zblízka, a prozkoumáme, svou vlastní sebelásku, a své sebehodnoty.

Tento seminář je zaměřený na DAR ŽIVOTA. Práce zde bude plynulá a v lehkosti, poznaná hlavně ve výsledku. Pro všechny kdo na sobě pracují zde budou svou vnitřní zahrádku láskou kypřit a hnojit, aby jejich úroda byla opravdu bohatá.

Dnešní energie nám poskytují jedinečné možnosti růstu a v dubnu budeme využívat dary, které na naší nádhernou planetu Zemi budou padat v hojné míře. 

Sami se skrze pochopení mnohého propojíte s vašimi osobními možnostmi a tím pádem si vědomě můžete vybírat jak a v jaké míře využívat dary, které k nám proudí a proudit budou.

Dnes 16.3. když čtu co jsem zde psala, musím jen dodat, že jsem netušila jak speciální tyto dny budou. A vše co jsem o tomto semináři (který pravděpodobně se nebude konat v podobě jakou jsme si mysleli, pravděpodobně se osobně v těchto dnech neuvidíme) sedí do puntíku. Jen v jiném balení. :-) 

Termín: 3.-5.4.2020 (pátek - neděle)

V pátek příjezd 17°°- 18°° hodin, konec programu v neděli cca ve 14°° hodin

Místo: Hotelový komplex Dvůr Pecínov (6 km od města Benešov)

Lektor: Xariska Strmisková

Vyberte si variantu ubytování, která vám nejvíce vyhovuje

Ubytování s plnou penzí

( bohatá snídaně formou bufetu, dvouchodový oběd a jednoduchá večeře s výběrem z menu)  

Varianta 1.

  • palandy , wc + sprchy společné na chodbě:


Varianta 2.

Manželská postel + jednolůžko, wc + velká koupelna s vanou:


Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi a všechny programy.

ZRUŠENO