Andělské léčení a sebepoznání SKYPE

31.7. - 4.8. 2019 proběhl první andělský seminář. A tím přišla i idea. Rozšířit řady těch, kdož touto technikou budou pracovat na svém osobním rozvoji a růstu. Skupinka lidí kteří se zúčastnili tohoto semináře, dále pracují skrze skype na svém rozvoji a růstu a těší se na další osobní setkávání na různých osobních akcí. Budeme všichni rádi, když se naše řady rozšíří. A světlo v našich srdcích a tělech se rozvine do síly a při společných akcích je propojení těchto lidí nepopsatelné.

PŘIJĎTE S NÁMI ZAHÁJIT SVOU CESTU SEBELÉČENÍ S POMOCÍ ANDĚLSKÝCH LÉČITELŮ. A ROZŠIŘTE NAŠE ŘADY.  

Meditační skype  Andělské léčení a sebepoznání.

Naše planeta přijímá kosmickou energii a světlo na základě globálního vesmírného plánu. Magnetické pole Země se naplňuje vyššími, léčivými frekvencemi světla. Vše co se naučíme skrze meditační skype seance, můžete přenést do svých běžných životů a využívat v kterékoliv oblasti vašich životů. Můžete léčit nejen své tělo, ale celý svůj život. Získáte větší citlivost, potřebnou k rozšíření a prohloubení vašeho vědomí. Nastartujeme zde změny ve všech směrech vašich vlastních životů.

Bez ohledu na to, jaké máte dnes potíže, můžete si vybudovat nové tělo, tělo bez bolestí, plné energie, mladší ... Naše těla nám dávají vědět skrze ne-moci, že je v našich životech něco v nepořádku. Pokud řešíte finanční situaci, partnerské krize či cokoli jiného, vše je možné díky jednoduchým meditačním technikám měnit.

Chcete-li se začít zbavovat svých trápení, musíte nejdříve si uvědomit jejich příčiny. Je důležité zlepšit stav našich těl, aby mohlo přijímat stále se zvyšující energie a udržet narůstající množství světlo.série roku 2020  ZAČÁTEK CESTY: 

cena:

za první 4 lekce 758 Kč další opět 758 Kč
nebo 
za celou sérii  8 lekcí za 1248 Kč (sleva 268 Kč) 

Místa jsou nepřenosná a omezená počtem max do 10ti osob a tak neváhejte s rezervací.  

Upozorňuji, že to nejsou pouze relaxační meditace, ale série hluboce léčivých a sebepoznávacích meditací, není to jednorázovka, ale cesta. :-)

Pravidelné skype setkávání /začátek cesty/ je:

  • každá středa: 20-21 hodin / začátek je dne 5.2.2020

(5.2 / 12.2. / 19.2. / 26.2. / 4.3. / 11.3. / 18.3. /  25.3.2020)

Prvních 4 skype setkání bude o naladění se jak skupinky tak jednotlivců a úplném začátku cesty. Bez začátku nemůže být konce :)  

Až projdete začátkem této cesty, kde se dozvíte a skrze meditace poznáte mnoho důležitého. Tak pak se může postupně a plynule přejít do dalších levelů, kde se stáváte mistry svých vnitřních propojení. Poznáte se zde se svou duší, naučíte se na přímo pracovat se svým vnitřním léčitelem ... 

Online rezervace

Rezervaci vám potvrdím e-mailem.


Xariska

Xariska

+420 774 160 644

xariska@post.cz

(e-mail pouze pro skype)

Jméno Skype:  live:xariska

Xariska, průvodce transformací ...

Facebook: Xariska terapeutka a kouč, stránky osobního rozvoje

Facebook: Xariska Workshopy

Můj skype obrázek u kontaktu 

Xariska, průvodce transformací ...