Diagnostika čaker, aury

huPráce po emailu: 

Diagnostika čaker, aury  s vysvětleními a doporučením


Problémy osobnosti jsou způsobovány nerovnováhou a poruchami v proudění energie uvnitř materiálního, citového a duševního těla. Kterákoliv extrémně nadprůměrná čakra přijímá příliš velké množství energie, podprůměrné čakry jsou zablokované a nepřijímají dostatečné množství energie. Také je důležité znát a zharmonizovat vzájemné vztahy mezi čakrami a těly.  Nerovnováha v čakrovém systému mateiálního těla způsobuje nemoci, nerovnováha v jakémkoli jemnohmotném těle způsobuje nerovnováhu v určité oblasti našich životů. Je-li problém v jednom z těl opravdu závažný, projeví se nějakým způsobem  ve všech ostatních tělech. ...


Nabízím vám individuální, obšírný náhled vašich energií, čakrového systému, jemnohmotných těl a někdy, dle potřeby se dotýkám i tématu kundaliny. Vše s popisem jak dojít k nápravě, s doporučením, na co se zaměřit. 

K tomuto rozboru potřebuji obdržet vaše datum narození, celé jméno a případně pokud chcete řešit nějaké vaše zdravotní potíže, tak i o tom napište informace, abych se zaměřila konkrétněji. 

Tuto diagnostiku dělám pouze osobám starší 18ti let. 

Doba zhotovení a odeslání diagnostiky emailem je cca 7-30 dní po připsání platby a obdržení veškerých potřebných informací.

Online objednávka diagnostiky 

Objednávku vám potvrdíme e-mailem.