Konzultace na dálku

Konzultace po telefonu,

pro cizinu na skype, whatsAppem nebo messengerem

Při platbě předem je možné se propojit telefonicky a nebo pro cizinu přes skype, whatsApp případně messengerem

Skype jméno: Eva Strmisková / Skypové jméno live:.cid.3640b95952be628d

Objednávky jsou přijímány i telefonicky:   online rezervací.

Cena konzultace která trvá 1 hodinu, je u mne šestým rokem stejná.  1 hodina za 800 Kč novinka je možnost individuálního vedení na dálku, krok za krokem dle vašich potřeb. Zde je cena dle domluvy. (Přibližně to vychází na 2000 Kč na měsíc) V tomto období se propojujeme dle potřeb, s někým obden s jinými jednou za týden, vše dle potřeb a individuality každého. Ráda sdělím přibližné informace telefonicky. 

Pracuji i na dálku po telefonu : po zaplacení si domluvíme termín, kdy Vám mám zavolat. Je vhodné domluvit takový termín, kdy máte klid a můžete se plně věnovat sobě a konzultaci. Práci po telefonu je možné domluvit i ve večerních hodinách, kdy máte čas, protože například děti spí. :-)

Je vhodné si připravit tužku a papír na poznámky a zajistit si klid. Čím více budete přítomný v okamžiku, tím více se budou dít zázraky. Pracuji hodně i s Vaším nevědomím, také proto nahrávání hovoru je nevhodné. Vaše nevědomí je pak v jiném režimu, má zkušenost je, že ti co nahrávají hovor dostanou cca 10% ze 100%

Online objednávka služby

Objednávku vám potvrdím e-mailem.

Podrobnosti o platbě posílám po domluvě. Možné platit na České konto, nebo z eurozóny na konto devizové.