Kurz poznání 1 /2019

V mé praxi se až příliš často řeší důsledky neznalosti základních duchovních principů. Týká se to hlavně těch, kteří se něco naučí, nějakou techniku a pak jí používají na svých blízkých či dokonce na klientele. 

Je jedno jakou techniku používáte, ale měli by jste vědět s jakou energií se střetáváte vědomě či nevědomě. Každá technika zasahuje do různých energií ať skrze klientelu či skrze objekt zájmu. V tomto prvním díle se pokusím co nejjednodušeji a nejobsáhleji vysvětlit základy toho, jak svou cestu vést ve větším porozumění s celistvostí vesmíru.  Hlavní téma bude  energetická dualita a jak to ve skutečnosti je. Toto téma v mém podání dává hlubší pochopení základních rozlišení a pochopení  prapůvodu všech energií a to nejen tmy a světla, ale všech bytostí, které stojí za tou škálou různých duchovních nauk a vedení lidstva. 

Každý kdo nějakým způsobem nahlíží za onu pomyslnou oponu, každý kdo pracuje s energiemi více vědomě, si touto svou cestou jde pro velké břímě. Zde platí  přísloví "neznalost neomlouvá a naivita se nevyplácí". 

Věřím ve vedení a proto vím, že přijde na mé kurzy jen ten, který se potřebuje dozvědět něco, co mohu předat.  Vím, že bude i mnoho těch, kteří mají za sebou energie manipulativní, kteří budou nabádat nechodit, ale tito lidé stejně jednou k někomu zajdou, kdo jim ukáže kdo nebo co za jejich nepříjemnostmi (které se časem začnou projevovat) ve skutečnosti stojí. 

Na tomto kurzu nebudu řešit konkrétní energie, konkrétních učení či lidí, budu vše ukazovat ve všeobecné rovině a bude na každém jak to uchopí a co z toho začlení do svého života. Žijeme na planetě rozmanité a proto vím, že to co je dobré pro mě, nemusí být nejlepší pro Vás. Každý je jedinečný a já ctím i ty jedinečné síly, které každého provází. 

Od mala mám otevřené dary vidění. Od mala vídám bytosti kolem sebe a posledních 23 let skrze mou praxi mě moji duchovní učí to, co je načase předávat dál nejen jednotlivců. Vím s kým mám tu čest, vím odkud jaká energie pochází a co od nás ve skutečnosti chce. Nejsem člověk, který se zajímá o názvy či jména, mě zajímají širší vjemy a pravdy a tak pojmenování vnímám jako slabinu. Když nějakou energii pojmenuji jako například Atlanťana, dávám jí nějakou podobu, která třeba vůbec není pravdivá, může to být pouze nálepka či maska která je v nás lidech nějak sdílena.  Každý z nás jakmile slyšíme pojmenování to vyvolá jinou odezvu, každý z nás máme na určité jména  v sobě rozdílné kody, programy, vjemy, pravdy.  Proto se mi i často stává, že moje popisy těch které zrovna vidím jsou jako bych popisovala něco, co je pro dotyčného úplně nové a vytahuji napovrch to důležité, co má zrovna o té energii či bytosti pochopit . 

PRO KOHO JE TENTO KURZ URČEN? 

Pro každého kdo se zajímá o ezoteriku a duchovní vědy. Pro každého kdo hledá odpovědi na své otázky a hlavně pro ty, jenž se rozhodli skrze duchovní praktiky pomáhat druhým. 

Jestli si po přečtení těchto řádků pocítil/a zvídavost, pak jsi vítaný/á. 

Xariska


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Děkuji za Váš zájem, těším se na shledání. Xariska