Kurz poznání s Xariskou

Často v mé praxi říkáte, že to co vám sděluji by měli znát všichni, kdo se trochu o ezoteriku a duchovní nauky zajímají. Příliš často od vás slýchám, že je vám líto, že nechci napsat  nějakou knížku o tom, co vás ve své praxi učím. A tak sice knížku nepíši,  ale pro všechny kdo mají zájem jsem se rozhodla otevřít veškeré témata, která jsou důležitá pro růst každého, kdo nahlíží či chce nahlížet za oponu tajemna. 

Kurz poznání 1 a 2


V mé praxi se až příliš často řeší důsledky neznalosti základních duchovních principů. Týká se to hlavně těch, kteří se něco naučí, nějakou techniku a pak jí používají na svých blízkých či dokonce na klientele.

Je jedno jakou techniku používáte, ale měli by jste vědět s jakou energií se střetáváte vědomě či nevědomě. Každá technika zasahuje do různých energií ať skrze klientelu či skrze objekt zájmu. V tomto prvním díle se pokusím co nejjednodušeji a nejobsáhleji vysvětlit základy toho, jak svou cestu vést ve větším porozumění s celistvostí vesmíru. Hlavní téma bude energetická dualita a jak to ve skutečnosti je. Toto téma v mém podání dává hlubší pochopení základních rozlišení a pochopení prapůvodu všech energií a to nejen tmy a světla, ale všech bytostí, které stojí za tou škálou různých duchovních nauk a vedení lidstva.

Každý kdo nějakým způsobem nahlíží za onu pomyslnou oponu, každý kdo pracuje s energiemi více vědomě, si touto svou cestou jde pro velké břímě. Zde platí přísloví "neznalost neomlouvá a naivita se nevyplácí".

Věřím ve vedení a proto vím, že přijde na mé kurzy ten, který se potřebuje dozvědět něco, co mohu předat.

Na tomto kurzu 1 a 2 nebudu řešit konkrétní energie, konkrétních učení či lidí, budu vše ukazovat ve všeobecné rovině, tak aby to každý mohl  využít dle svého směru a cítění, bude na každém jak to uchopí a jak to začlení do svého života, ale jsem si jistá, že to vaše pohledy ovlivní pozitivně, budete mít větší rozhled. Žijeme na planetě rozmanité a proto vím, že to co je dobré pro mě, nemusí být nejlepší pro vás. Každý je jedinečný a já ctím i ty jedinečné síly, které každého provází.

Od mala mám otevřené dary vidění. Od mala vídám bytosti kolem sebe a posledních 23 let skrze mou praxi mě moji duchovní učí to, co je načase předávat dál nejen jednotlivců. Vím s kým mám tu čest, vím odkud jaká energie pochází a co od nás ve skutečnosti chce. Vím, jak si udržet rovnováhu v tom jednohmotném světě. Nejsem člověk, který se zajímá o názvy či jména, mě zajímají širší vjemy a pravdy a tak pojmenování vnímám jako slabinu. Když nějakou energii pojmenuji jako například Atlanťana, dávám jí nějakou podobu, která třeba vůbec není pravdivá, může to být pouze nálepka či maska která je v nás lidech nějak sdílena. Každý z nás jakmile slyšíme pojmenování to vyvolá jinou odezvu, každý z nás máme na určité jména v sobě rozdílné kódy, programy, vjemy, pravdy. Proto se mi i často stává, že moje popisy těch které zrovna vidím jsou jako bych popisovala něco, co je pro dotyčného úplně nové a vytahuji napovrch to důležité, co má zrovna o té energii či bytosti pochopit .

PRO KOHO JE TENTO KURZ URČEN?

Pro každého kdo se zajímá o ezoteriku a duchovní vědy. Pro každého kdo hledá odpovědi na své otázky a hlavně pro ty, jenž se rozhodli skrze duchovní praktiky pomáhat druhým.

Jestli si po přečtení těchto řádků pocítil/a zvídavost, pak jsi vítaný/á.


KURZ POZNÁNÍ 2 volné pokračování  kurzu 1

je vhodné pro každého a je to nezávazné pokračování naplnění vědomostí z kurzu 1. 

Kurz poznání 3  je určen pouze pro ty co absolvovali kurz 1 a 2 !!!

Zde se budeme  zajímat o konkrétní témata  všech zúčastněných.  Půjdeme pěkně do hloubky. 


Kurz poznání 4  je zatím bez tématu, ale bylo mi zděleno, že je vhodné s ním počítat. :-) A tak ho dávám pouze zatím v poznámce.  Jo ti mí duchovní ví, já jsem pouze človíček co se stále učí a možná i něco tuší :-) 


Z těchto kurzů si neodnesete žádný certifikát ani razítko o absolvování, odnesete si vědomosti díky kterým jsem já osobně svou 23 letou praxi vedla bez úhony a díky kterým stále rostu a skutečně vím co dělám. 

U kurzu 1 a 2  : začátek v 10 hodin, konec v 17 hodin.  13-14 hodin přestávka na oběd. Počet míst je omezený pro individuálnější přístup. Veškeré podrobnosti obdržíte po přihlášení emailem.

Kurz poznání 1

místo: Klimentská 1443/50, Praha 1

 16.3. 2019 , 10°°-17°°hodin

 cena  4988,- Kč

Kurz poznání 2 , volné pokračování

místo: Klimentská 1443/50, Praha 1

8.6. 2019 , 10°°-17°°hodin

cena 4988,- Kč

Přihlášení na oba kurzy 1 a 2 

místo: Klimentská 1443/50, Praha 1

4988 + 4988 = 9976

  vaše  cena : 8000 Kč ! 

Přihlašte se na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my vám přihlášku potvrdíme e-mailem.

.


Chcete li být informováni o každém chystaném  KURZU

přihlašte se k odběru