Kurzy poznání od Xarisky

UVAŽUJETE O KURZU ? ZDE SE DOZVÍTE, NĚCO, CO MŮŽE POMOCI SE ROZHODNOUT

Tento článek vám má pomoct s rozhodnutím, zda se zúčastníte daného kurzu . Pokusím se vám zde napsat, co vám kurz nabízí.

Nejprve kdo jsem já

Práci duchovního terapeuta, učitele či pro některé léčitele provozuji již cca 23 let. Mé služby jsem do roku 2017 provozovala pouze pro jedince, dnes pořádám pobytové akce, různé semináře a kurzy. Poslechla jsem mé duchovní učitele a konec konců i mé klienty, kteří mě stále žádali, abych to co učím je, šířila dál. Že jste o mně ještě neslyšeli? Vždy jsem pracovala na doporučení, bez reklam a větších zviditelňování se, s důvěrou že moji duchovní přivedou ty, jenž mě potřebují. (Nevěřím na náhody.)  Nu a pokud čtete tyto řádky, znamená to, že vaši duchovní vás sem zavedli z nějakého důvodu.  Od mala jsem měla otevřené některé mé duchovní dary, měla jsem to štěstí, že se duchovní učení předává v naší rodině generačně. Kolem mých 14 let jsem začala používat vhledy do budoucna a také si zahrávat s černou magií, dnes vím, že to bylo mé učení a krok k poznání toho co bych bez této zkušenosti nepoznala. Kolem mých 20 ti let jsem vykládala budoucnost ze žolíkových karet. Někdy od 27 roku jsem karty odložila a začala jsem se učit o všech možných zákoutí duchovna a používat mé dary jiným způsobem.

Mým největším darem bylo vždy poznání rozmanitosti duchovních bytostí a energií, a to jak těch které nás milují, tak těch které se bojíme či popíráme. Další můj dar o kterém jsem dlouho nemluvila, přesto ho mnozí v mé praxi poznali, a dnes o něm mluvím, protože je základem pro mé skupinové akce, je transformační oheň který mám v sobě.  V mé praxi bylo nespočet těch, kteří ke mně přišli neznalý a dnes mají své praxe, ale také těch, kteří měli své praxe a přišli ke mně nemocní, protože neznali to, co mě moji duchovní učili a díky čemuž jsem tolik let v tomto oboru zvládla bez nějakých zdravotních potíží. Každá duchovní práce s druhými lidmi si nese svou daň a pokud zůstáváme slepí, může to být nepříjemná rána, co nás probudí a mnohdy i nezvratná, pokud se egem držíme a namlouváme si, že to nic není, nebo že to zvládneme.  I já jsem se dvakrát během své praxe stáhla do ústraní, abych nabrala síly a mohla znova praktikovat.  To vše ale se podrobněji dovíte pokud mě osobně poznáte. Své příběhy šířím raději ústní formou, protože tehdy padnou na úrodnou půdu a může to být velice vzácné semeno které se potká se vzácnou zeminou a co z ní může vzejít asi tušíte, já u těch zrodů už párkrát byla a jsou to právě tyto květiny, které dávají mé práci ten hlavní důvod pokračovat. 


Dnes jsem dospěla do bodu, kdy naše společnost šíří duchovní nauky v takové rozmanitosti, že mnozí ani netuší kam jdou a co dělají. Neříkám že to co se učí je špatné, to vůbec ne, jen je to ochuzené o to nejdůležitější, co drží ty jenž praktikují skrze duchovno ve zdraví a v bezpečí. Proč popíráme, že kdysi se každý učitel věnoval tolik let jednomu žáku, že se toho ten co chtěl praktikovat musel tolik naučit, než mu bylo povoleno něco dělat. Naivně si myslíme, že to nemělo smysl a bereme jen ty drobky, které se šíří.  Ano je jiná doba, a je doba rozkvětu duchovních probuzení a věd. Jen je na každém co s tím udělá a jak to využije.  Před několika léty, jsem na otázku proč to neučím odpovídala, že já to učit nebudu.... pouze individuálně předávat to co každý potřebuje, nu vidíte a je to tu.  Už jsem přijala tuto mou cestu, širšího předávání. Při psaní této věty  se vedle mě moji drazí duchovní usmívají, já vím, že ony to věděli... ale umím být dost paličatá a tak jsem to chtěla aspoň na chvíli odmítat. Jsem trochu odbočila. :-) 


U každého kurzu napíši o čem je, aby jste se lépe rozhodli, který je pro vás dnes vhodný a který ne. 

Mám v plánu dělat kurzy pro všechny. Některé budou velice všeobecné, přesto informace v nich potřebné. Jiné už budou pro užší okruh lidí, třeba pro ty jenž už mají či cítí nějaký problém a nebo kteří už znají nějaké mé základy. 


CO JE CÍLEM KURZŮ

Cílem kurzu je nastartovat ve vás chuť a radost ze života a poznání toho, co vám pomůže zůstat na své správné cestě a skrze poznání dát vám velkého pomocníka, aby jste ve svém osobním a duchovním vývoji nebyli odkázáni na pomoc zvenčí, ale mohli si spoustu věcí vyřešit sami. Chcete li být informováni o každém chystaném KURZU,

přihlašte se k odběru