Akášická kronika a jiné nepříjemnosti v roce 2015

27.02.2018

Takže co já vím o AKÁŠICKÉ KRONICE

Jednou mi andělé sdělili, že je načase zase něco poznat a přišla mi do ruky reklama na jednu paní, co čte z Akášické kroniky neboli jak se často uvádí, čtení v knize života, ve které jsou uchovány záznamy Naší duše.

Objednala jsem se do Prahy k jedné takové příjemné paní. Přijela jsem tam s pár otázkami, byla jsem tam cca 3 hodiny. Probíhalo to tak, že já jsem dala otázku a ona mi řekla vše, co jí někdo diktoval. Zaplatila jsem za její čtení, které bylo zajímavé a jela jsem domu.

Doma jsem šla spát a ráno jsem zjistila, že je někdo u mé postele. JEŠTĚ NA VYSVĚTLENOU MUSÍM NĚCO DODAT A TO, že moji andělé a duchovní rádci při komunikaci se mnou používají vždycky všechny moje smysly. Když jsem se jednou zeptala, proč se mnou komunikují tak složitě, proč mi prostě všechno neřeknou a já to pak řeknu dál, odpověděli mi, PROTOŽE BY SES NETRÉNOVALA A SNADNO BY SI PODLEHLA KLAMU,..... Ale zpět.

Ráno jsem se tedy zeptala, jestli je to můj průvodce, kdo se mnou komunikuje a odpověď byla ano, ale já zjistila, že sice slyším a to mnohem jasněji než dříve, ale nevidím, kdo ke mě mluví. Měla jsem nějakou energetickou pásku přes oči. Chtěla jsem jí sundat, ale oni mi vysvětlovali, že už nemusím vidět, chtěla jsem je cítit, ale ani to mi moc nešlo. Cítila jsem, že mi city podsouvají, že nejsou moje ..... podrobnosti vynechám ..... každopádně mě přesvědčovali, že teď jsou oni, ti kdo se mnou budou pracovat. Protože tím jak jsem si nechala číst z kroniky, jsem jim na té NEVĚDOMÉ ÚROVNI DALA SOUHLAS.

A JÁ VĚDĚLA, ŽE JSEM V PRŮSERU, PROTOŽE KDYBYCH SOUHLASILA, VŠECHNY MOJE KLIENTKY BY DOPADLY STEJNĚ. Nevědomky by dali souhlas, že s nimi budou pracovat.... to je taková nevědomá síť...

CCA 3 MĚSÍCE JSEM S NIMI doslova BOJOVALA, než jsem vyhrála a zpátky jsem se dostala k andělské pomoci. Pro mne to byla zkouška a zároveň další lekce, protože od té doby jsem s těmito mimozemšťany měla skrze klientelu co do činění už několikrát. Snad to vezmete jako varování.

Já ještě dodám, že s temnými bytostmi je práce lehká, mají pravidla, která na ně platí, kdežto s mimozemšťany je to opravdu hodně složité. Jak se k Vám jednou dostanou, je to hodně těžké, ale ne nemožné se od nich dostat. A bohužel mají hodně silné argumenty, proč s nimi mnoho čarodějek pracuje. Práce s nimi je jednoduchá, ale jediné co za tuto spolupráci chtějí je, že Vám vezmou svobodnou vůli. A tím pádem skrze Vás dostanou každého, koho jim přivedete. Jestli chtějí něco více nevím, po mě chtěli pouze abych jim odevzdala svou svobodnou vůli (vlastně jsem jí odevzdala na té nevědomé úrovni, když jsem přijala čtení z akáši a musela jsem si jí vybojovat zpět )..... jako otrok bych si připadala. Ale co by následovalo dál, fakt nevím a ani vědět nechci.

 Xariska 2015