Anděl z nelásky co se ztratil

30.11.2017

Jednou do mé praxe přišla starší žena, nazvu jí Ema. Přišla s tím, že se potýká celý život se samými strastmi a bolestí. Povídala mi svůj životní příběh, kdy už jako miminko byla odložená, ujmula se jí jedna moc dobrá rodina a vychovali jí jako svou. Postupně ale v této rodině byli různé životní bolesti, kdy Ema byla těmto lidem až do jejich smrti oporou a starala se o ně. Dnes už nežije nikdo z této rodiny, všichni umřeli a ona se nemá o koho postarat. Neví si rady se svým životem. Poslední roky hledala útěchu v ezoterických učení, mnoho toho znala, mnoho toho pochopila, ale svůj život neuměla uchopit.

když skončila s vyprávěním, podívala jsem se do její minulosti tak, abych pochopila duchovní spojení s jejím životem. 

Ema byla inkarnovaný anděl z energií nelásky, neboli z temnoty.  Všichni andělé ať už jsou z bezpodmínečné lásky nebo nelásky, tak všichni mají v sobě silně zakořeněné pomáhat druhým. Ema nebyla jiná. Ona dokonce byla s rodinou, která si jí adoptovala propojena ještě jinak. Ema byla této rodině v jiných inkarnacích strážným andělem, ale tak nějak se nemohla už na něco dívat a tak chtěla zasáhnout přímo, proto si naplánovala tento život. Proto celou tuto rodinu, rodiče sourozence i tetu a strýce, v jejich nejtěžších životních chvílích podporovala svou přítomností a vším co mohla vykonat zde na Zemi. Pak jsem skočila do času, kdy bylo Emě 35 let, tam se stal zlom. Tam jsem viděla, že měla plán duše hotový a že splnila své poslání. Tento rok měla opustit roli, která byla nelehká a měla si začít užívat svého života. Když jsem to Emě řekla, tak se krátce zamyslela a řekla, že v tom roce poznala úžasného muže a že i přemýšlela o svatbě a dětech, jenomže se ve hře objevil ještě poslední člen  zmíněné rodiny. Nějaká sestřenka a že to tenkrát měla velice těžké. A milá Ema opustila svého milého a odstěhovala se za touto sestřenkou, která chvíli na to zemřela. Od té doby je Ema sama a stále spojená s energií nelásky, která jí naplňuje smutkem a vším co tato energie nese. 

Na konci sezení mi poděkovala se slovy, že pochopila vše. Já osobně jsem cítila, že je mnohem radostnější a lehčí. Že už nemusí trpět a na cestu ještě dostala nějaké rady, jak změnit v jejích 60ti letech svůj život a dožít v radosti a klidu, který je jí stále nabízen anděli, kteří při našem povídání zaplnili úplně celou místnost a ukazovali jí svou náklonnost a to že je jedna z nich.

Inkarnovaní andělé se často učí myslet více na sebe než na druhé. I tato paní Ema se to měla naučit, věřím, že pochopila, a že tu lehkost, kterou zde dostala si nese sebou. 

Xariska