Bolest srdce a čas

09.03.2018

Víte co nejvíce člověka zasáhne tím způsobem, že to musí ihned řešit?  Víte, že když mi někdo volá sos a velice na to spěchá, nejlépe, včera bylo už pozdě, tak jaké bolístko že ho to trápí?  Myslíte si, že je to asi něco s temnou silou, démony nebo snad nějaká vážná nemoc? Omyl, jsou to partnerské vztahy a lásky. Ano, je to tak. 

Nejvíce prožíváme krize v láskách, bývá to také často tím, že tito lidé ještě duchovně nejsou tolik propojeni sami se sebou a tudíž bývají často ve svazcích, kde převládá závislost na tom druhém. Ať už je to jakkoli, chtěla bych napsat  trošku o něčem jiném. O tom, že se říká, čas vše vyléčí.  

Ale je to opravdu čas, který nás léčí? Nemyslím si. Vždyť mnozí už ví, že čas ve skutečnosti neexistuje, tak jak může léčit? Jednoduše. Každý člověk a to úplně každý se léčí ze všeho skrze své pochody, které jsou propojeny myšlenkami. Takže ve své podstatě je to pravda. Každý potřebuje určitý čas než se skrze své myšlenkové pochody a různé postoje dostane do bodu vnitřního nastavení, které mu přinese pochopení, lásku, odpuštění ... prostě to co dotyčný potřebuje. 

Pokud se stane, že se potýkáte například s nějakým rozchodem, který vás bolí a nevíte co máte dělat, pak jsou tu dvě možnosti. Prostě tomu dát čas a jednou dojdete do vnitřního klidu. A nebo vyhledat něčí pomoc, kdo vám ten čas zkrátí skrze určité pochopení či pro vás vhodné techniky, ale určitě nečekejte mávnutí kouzelného proutku, které způsobí, že bolest se hned utiší. Je to proce, proces, který je nutný k tomu, aby jste uvnitř v sobě něco změnili. To jak dlouho ten bolestný proces bude trvat záleží jen na vás, jak se k tomu všemu budete stavět. 

Xariska Vám všem přeje mnoho lásky a pokud se na Vaší cestě objeví nějaké nepříjemnosti, věřte, že vše se děje jen pro Vaše dobro.