Bytosti a energie kolem nás

17.10.2018

Čas od času na internetu v článcích či někde v debatách čtu, že se lidé dušují, že jsou pouze sami za sebe, že odmítají jakoukoli spolupráci (andělů či jiných energií...). Jenomže to prostě není možné, protože jsme součástí světa, kde je mnoho rozdílných energií, které se navzájem ovlivňují. Upozorňuji jen, že zde neřeším to, když člověk nevěří na energie či bytosti, ale poukazuji na ty, jenž věří a přesto si myslí, že se od nich můžou odtrhnout.

Nejdříve bych chtěla vysvětlit jen to, že já osobně všechny ty energie vnímám bytostně a to již od mala. Ale jsou lidé, které vnímají ne bytosti ale energie. A obojí je správně, prostě je to jen jiný pohled na stejnou věc.

Jsou zde určité zákonitosti, které také určují jaké bytosti či energie si do svých životů pouštíme. Nu a věřte, že pokud se máte touhu odtrhnout a to od všech jiných energií a být sám za sebe, tímto docílíte pouze toho, že ty energie či bytosti, které ctí vaší vůli a odmítají manipulace,protože jsou láskyplný, ty vás nechají svému osudu a tím se umožní vstup energiím manipulativním. Nejde se odtrhnout od energetického celku, který tvoří velice různorodá škála energií, bytostí, nelze se úplně odtrhnout od jednoty. 

Jsou lidé kteří vůbec nemusí řešit na koho jsou napojený s kým vědomě či nevědomky spolupracují, protože je to v jejich případě správné pouto. Pak jsou lidé, kteří  sejdou z nějaké své cesty a to třeba kvůli svému poznání, učení nebo prostě někde chybně zabočí, tam se tito jedinci musí naučit rozeznávat a řešit na co, či na koho jsou napojený a to skrze svou svobodnou vůli, s kým nebo s jakou energií chtějí spolupracovat. 

Často ve své praxi stále opakuji, že by si každý měl uvědomit, že kam otevírá svou pozorností kanál, tam dává svolení k pozornosti sám na sebe, protože KAŽDÝ KANÁL JE OBOUSTRANNÝ.  Když se zajímá někdo o "zlé" bytosti, tak vlastně dovoluje těmto bytostem aby se zajímali o něho samého. Mnohdy úplně zbytečně jen skrze zvídavost si člověk sám zadělává na dlouhodobé a často i několika životů (inkarnací) propojené trable. 

Ale nemůžeme všechny dávat do stejného koše. Jsou zde lidé, kteří si potřebují uvědomit, že tato cesta není správná a tak to na ně v tomto životě volá a tahá je to k sobě, často je to právě věc karmická, i přes několik inkarnací než člověk pochopí co a jak a vrátí se zpátky na svou původní cestu. Čas v měřítku inkarnací neexistuje, je zde neomezeno možností jak dojít ke svému cíli a někdo to hold bere velikou obklikou. 

A také jsou tu lidé, kteří přesto, že se jich to dotýká  a občas se dostanou do mnohdy velice manipulativních "zlých" energií, jdou svou správnou cestou. Zde se tito lidé topí jen "na oko" až pochopí co mají, jejich pravé energie, bytosti si je opět převezmou a vrátí je do rovnováhy. 

Nelze praktikovat všeobecné pravidla na každého člověka, vždyť už přeci víme, že KAŽDÝ ČLOVĚK JE ORIGINÁL, a pokud se chová nebo vypadá jako kopie, je to pouze proto, že si na kopii hraje. 

Nelze se odtrhnout od energií, které tvoří tento náš svět. Lze tyto energie popírat, ale nelze bez nich existovat, jsme prostě součástí většího celku. Lze si vybrat cestu, směr, ale nelze se oddělit. 

Vaše  Xariska Vám všem přeje podporující bytosti, energie, které jsou plný bezpodmínečné lásky, odmítají manipulaci a ctí  svobodnou vůli.