ČERNÁ NEBO BÍLÁ

09.03.2018

Přišla ke mě jednou do praxe mladá žena, měla velké zdravotní potíže. Na začátku to bylo hodně práce, ale dotyčné se velice ulevilo a z mého pohledu se celá proměnila z bolavé usychající květiny v nádhernou zářící, probuzenou duchovní květinu, která byla připravená otevřít své dary a skrze lásku je používat ve prospěch druhých. 

Jenomže za nějaký čas přišla znova, začala se točit v kruhu. Řešili jsme hlavně to, aby přestala spoustu věcí řešit a začala žít. Měla problém věřit sama sobě a začala chodit po různých šamanech, léčitelů, kartářek ... Běhala od jedného k druhému a její stav se zhoršoval. Já jí nazvala VĚČNÝM HLEDATELEM, hledá i když už nemusí, už byla připravená vše dostávat na přímo, jenomže ta sebedůvěra. Ta jí chyběla, sebedůvěra a sebevíra. 

Byl tu i čas, kdy jsem jí odmítala se slovy, že jí nemohu pomoci, protože vždy když se ozvala, bylo mi řečeno, že stejně nevyužije mou pomoc, pujde jinam a vše co jsme spolu udělali prostě smete ze stolu. Doslova mi psala, že jen já jí mohu pomoci, že to ví a zná. Tehdy jsem si v duchu pomyslela, hmmm hezký že aspoň něčemu věříš :-D 

Mockrát jsem jí odmítla, čas od času ale jsem její sos volání vyslyšela, stačilo jí pouze od něčeho či někoho odpojit či jen něco vysvětlit, ona se na chvíli nastartovala a pak za nějaký čas opět volala sos. 

Tato slečna, dnes již žena a matka, má jak jinak mnoho nádherných darů, potřebovala si projít skrze bolesti těla něčím aby si zpracovala a uvědomila co má a mohla své dary používat. Jenomže si zbytečně tu bolestivou cestu prodloužila jen tím, že se točila v kruhu, kdy byla stálým hledačem.

Jednou ke mě přišla a když jsem jí opět odstřihávala od jedné "černé" čarodějky, kterou obě osobně známe, tak přesto, že jsem nikdy neřekla jménem koho odstřihávám, ona věděla o koho jde, začala mi vyprávět, že ta dotyčná čarodějka o mně prohlašuje, že jsem velice černá, že pracuji s démony atd. 

Poradila jsem jí jednoduchou věc, řekla jsem jí. OK, TAKŽE TEĎ SE VÁM UDĚLÁ OPĚT LÉPE, MOJE RADA JE, NECHOĎTE ANI KE MNĚ ANI K NÍ, ALE ANI K NIKOMU JINÉMU. ODSTŘIHNĚTE SE OD NÁS OBOU. (Byla s námi oběma v kontaktu přes FB a i tam jsem doporučila na čas přerušit jakýkoli kontakt) OČISTĚTE SE A AŽ UCÍTÍTE, ŽE JSTE ČISTÁ VYBERTE SI JEN JEDNU KE KOMUNIKACI A UVIDÍTE, ZDA TA CO JSTE SI VYBRALA JE TA CO VÁM UBLIŽUJE. 

Mám pocit, že tenkrát se něco konečně hnulo, ale trvalo to. Není zrovna z těch co poslouchají, je tvrdohlavá a musí narazit nejlépe několikrát než poslechne. Nakonec ale našla svou cestu, stala se matkou a pomalu ale jistě jde svou cestou k hroudě zlata (tak to vidím, ta hrouda září zlatou, teplou září). Už nebloudí, teď je to spíše klopýtání, je PROBUZENÁ a VĚDOMÁ. Učí se naslouchat a hlavně poslouchat svou intuici. Jsem na ní hrdá. 

Mám Vás ráda a děkuji za důvěru. Jen dodám, to malinké občasné váhání, není na škodu, však Vy víte o čem hovořím. 

Xariska