CHTĚLA BYCH UDĚLAT NĚCO VELKÉHO

27.06.2018

Čas od času ke mě do praxe přijde žena, která si povzdechne, že by chtěla také něco velikého dělat, například jako já, že mě obdivuje a .... No a tak jí vysvětluji, že já sice mám práci, která se jí zdá být prima, ale nejsem matka. A co většího než být matkou může být? 

Chtěla bych teď oslovit ty, kteří si myslí, že ti okolo dělají něco hodnotnějšího, zde odpovím NEDĚLAJÍ. Ať už jste matka, otec či ne, určitě nikdo druhý nedělá něco víc než Vy. Každý má svůj život a v tom je mnohem víc než jen pouhá věta. Každý přinášíme světu něco, co tento svět dělá tak barevným a krásným. Hmmm že ho nevidíte krásný? Tak to je jiná strana mince , to je o vašem postoji k sobě samému a ke světu. To nechám na jindy. :-D 


Pokud žijete tak jak cítíte, že je to správné, pak neexistuje něco víc. Pokud vás to intuitivně táhne něco udělat a vy to děláte jak nejlépe umíte, pak neexistuje nic jiného, co by bylo správnější. Pokud se učíte být sama sebou, pak se učte i to je to nejlepší co momentálně můžete pro všechny a celý svět udělat. ŽIJTE NAPLNO, ŽIJTE TAK JAK NEJLÉPE UMÍTE a úplně nejlépe uděláte když budete ŽÍT PŘÍTOMNĚ A BDĚLE. 


Čas od času jsem se někde na facebooku zmínila, jak to bylo s mým mateřstvím :-) A někdo souhlasil a jiný oponoval. I to je správné, každý máme své zkušenosti a z toho vyplývají i naše názory na situace a svět jako takový. Když jsem odešla z domu, partner chtěl děti, já nechtěla, vždyť jsem mladá. Pak jsem se vdala a manžel nechtěl a já chtěla :-) Po rozvodu už jsem vědomě dostávala od mých duchovních otázku co je pro mě prioritou a já do svých 40 říkala vždy jasně, že moje práce. Ve 40 ti jsem poprvé odpověděla, že dítě, ale nechtěla jsem se vzdát své práce a chvilku se v tom i plácala, takže potrat byl výsledek. Když jsem potratila zeptala jsem se svých duchovních proč a oni řekli, vždyť ty nechceš a já pochopila že mají pravdu. 

Jsou ti, kteří tvrdí, že svou práci mohu dělat i s dítětem, ale já vím, že bych nemohla dělat mnoho věcí, které dnes dělám. Mnoho energií by mě nepustilo, pokud by mi záleželo na mém dítěti. Kdo se nedotkl toho čeho já, pak nepochopí, ale to je jedno. Každopádně znám mnoho těch, kteří po létech opravdové práce v duchovní sféře buď onemocněli, nebo onemocněli jejich blízcí a nebo to zavčas přestali dělat. Nemluvím zde samozřejmě o věštění budoucnosti ani čištění aury a tak podobně. Mám za sebou 23 let praxe. A vím, že moje práce je pro mě osobně důležitá, ale nemohu se porovnávat s druhými, koho je důležitější. Vše co děláte s láskou, děláte správně. Vše co děláte a přináší vám více radosti než smutku, pak je to to největší co děláte. Nikdo nedělá víc než vy, když to děláte srdcem a láskou. To si zapamatujte. 

Každý život je dar a je to dar nejen pro vás, ale pro celé lidstvo a celou tuto planetu. Ano slýchám mnoho oponentních důvodů, ale při bližším prozkoumání a debatě mi pak i ti největší skeptici dávají za pravdu. 


Vaše Xariska