Človíčku

28.11.2017

Človíčku, miluj život, miluj sebe. Človíčku podívej se kolem sebe, vidíš tu krásu?
Vše na co tvé oči pohlédnou je krásné. Vše je plné života. I ta nahnilá brambora ve špíži je krásná, když se zamyslíš nad krásou života, když odmítneš myšlenky které tě od tohoto vnímání tvé reality odvádí. Když otevřeš své srdce a probudíš svou hlubokou lásku a vášeň, když si dovolíš prožívat čisté štěstí a uvěříš, že život je krásný, pak tu krásu uvidíš všude a ucítíš jí v každé své buňce.
Človíčku cítíš tu krásu života?
Človíčku jsi šťastný ?
Tvůj život je pouze tvůj. Pouze ty měj opratě svého života v rukou a řiď si své kroky i své myšlenky. Ale nezapomínej, nejsi sám.
Jsi jedinec, který má kolem sebe všechno a všechny ku pomoci, je pouze na tobě jakou cestou se vydáš, a já Xariska ti radím, vydej se cestou radosti, úspěchu a lásky.
Človíčku máš tělo, které tě odděluje, ohraničuje tvé já, to proto aby ses naučil přijímat svou jedinečnost. Ale nezapomínej, nejsi sám, stačí požádat o pomoc a pomoc dostaneš.
Človíčku jsi tak mladý a malinký ve své velikosti. Celý vesmír se spojí aby ti splnil veškeré tvé přání, které je vyřčeno s energií tvé duše. A tak nezapomeň si přát tak, aby tvé přání tě naplnilo štěstím , radostí a láskou.
Zahoď veškeré bolesti, starosti a utrpení, které si způsobuješ a dovol si, BUĎ TEĎ ŠŤASTNÝ V DOKONALÉ HARMONII SÁM SE SEBOU A S VESMÍREM
Človíčku ...   

Vaše Xariska   www.xariska.cz