Dnešní práce mě přivedla k zamyšlení a zároveň k napsání těchto řádků. V roce 2014

27.02.2018

Moje práce nebyla vždycky lehká, spíše naopak.

Pracovat s lidmi v duchovní sféře jsem začala někdy kolem roku 1995, tehdy jsem se zabývala výkladem karet, později jsem začala pracovat na tom co lidi trápí a co by chtěli ve svém životě zlepšit nebo změnit. Tehdy jsem měla většinu práce o odvádění dušiček a čištění energií, čaker a aury, ale i čištění prostorů a různé ochranné práce.

Později jsem se sama seznamovala a připravovala na práci, která obnášela sundavání prokletí, kleteb a černých magií.

Pak jsem šla dál a nějaký čas za mnou chodili lidé, kteří měli problémy s démonickými a temnými bytostmi. Tehdy jsem si myslela, že to je asi to, co budu dělat a do čeho jsem dospěla.

Ale dnes a myslím tím posledních několik měsíců je všechno jinak. Chodí ke mě většina lidiček, kteří se buďto probouzejí a zjišťují jaké dary mají, jak je používat a co to znamená..... a nebo ke mně chodí čarodějky, vědmy, léčitelky, andělky...... (samozřejmě i muži, i když jich je podstatně méně), které se posouvají do dalšího levelu, nebo něco přehlédly, nebo mají dostat informace, které přehlížejí....

Je to pro mne hodně zajímavý vývoj a nutí mě to se ptát. Proč se dneska v této době probouzí tolik světelných bytostí?

Ještě bych se chtěla vrátit k dnešní klientce, díky které právě tyto řádky píšu. Tato dívčina má 25 let, moc o ezoterice neví a vlastně přišla jen kvůli tomu, aby zjistila, jestli muž kterého poznala je ten pravý. Jenomže všechno a celá práce byla jiná. Skrze mne jí její průvodci ukázali, že ona je světlo a to doslova. (Jak jsem již říkala, pracuji hodně s lidičkami z mého oboru a všichni jsme duchovně vysoko, ale toto bylo opravdu něco jiného, nejde to popsat slovy, ale aspoň se o to pokusím.) Ona má všechny dary jasnoschopností ve vínku, ona má dar léčit pouze svou myslí a to doslova všechno.... Její poslání je být světlo, žít ve světle a předávat světlo.

Neumím popsat, co jsem při práci s ní viděla a slyšela za poselství, které patřilo jen jí. Ale díky této úžasné práci s touto dívčinou, jsem se musela zamyslet, proč tolik světelných bytostí se dneska probouzí, zrovna v této době? Když se já zeptám těch mých rádců, oni mi řeknou, že to nemám vědět, že mým úkolem je pomáhat a být v tomto systému a hlavně žít v přítomnosti. Nemám hledat odpovědi z budoucna, ale pracovat na přítomnosti.

Xariska 2014