Duše domu a jeho čistý list

28.11.2017

Poslední dobou mám co se týká BYTŮ A DOMŮ velice zajímavé práce.
Například jsme měla včera jeden nádherný dům. Paní ke mě přišla na konzultaci s tím, že si koupila nový dům . Chtěla jsem ho vyčistit na dálku, což většinou jde úplně v pohodě, ale nebylo mi dovoleno to dokončit, prý tam musím jít osobně.
Úplně jsem nevěděla co mě tam bude čekat.
Když jsem ten dům uviděla, neumím popsat ty krásné energie a ty úžasné přírodní bytosti na zahradě. Ano byli tam zádrheli, bylo tam i mnoho mrtvých duší, které na něco čekali.
Nešlo je jen tak odvést, byli propojeni s místem, nejdříve se muselo na určitých místech na zahradě něco napravit a pak mohli v klidu odejít. Nu ale o tom jsem nechtěla psát.
Chtěla jsem psát o tom, že tento dům úplně uzavřel kapitolu a tito lidé, dostali veliké dary od přírodních bytostí, kteří k tomuto pozemku patřili.

Tito lidé byli při práci s tímto místem propojeni takovým zajímavým způsobem. Byli obdarováni určitou energií (o které nemohu psát) které jim budou do jejich životů přinášet .... (také nemohu napsat) prostě něco nádherného.
Také tento dům byl po dokončení nějakého procesu, při kterém jsem byla pouhý prostředník obdařen tím, že jsem to nazvala, PRÁZDNÝ LIST. Tito nový majitelé si mohli něco do toho prázdného listu napsat a to něco je opět energie, která bude v jejich životech hrát velikou roli.  Takže všechny jejich činy a myšlenky budou opětovány. Co do toho domu vnesou bude čistě  kopírováno a mnohonásobně vraceno zpátky. 

Neumím popsat to co bych chtěla zdělit. Mnoho toho ani zdělit nemohu. Ale ten kdo dokáže naciťovat, cítí z těchto řádků, můj údiv nad tím, co vše je možné a jaké úžasné dary mi byli zvědomněny.

Tohle je opravdu NÁDHERNÝ, SILNÝ ZÁZRAK. Stále jsem z toho v úžasu. A to už jsem toho zažila vážně mnoho. :-D

Chci jen dodat. Nic není nemožné, věřte v zázraky, stávají se a prý budou ještě častější, protože se otevírá nový věk.
Vaše Xariska Vědma Terapeutka