Elvíra a její neuchopené dary

10.02.2018

Přišla za mnou do praxe jedna paní, že si neví rady s její dospělou dcerou Elvírou. Dcera byla poslední dobou stále unavená. Nejdříve si mysleli, že její únava pochází z práce, vzala si tedy dovolenou. Ale ani to nepomohlo a tak přišli ke mně..

Při bližším zkoumání jsem zjistila, že její dcera má jak jinak - veliké duchovní dary. Tyto dary ale byly nepochopené. Vymklo se jí to kontrole. Tyto dary jí způsobili otevření několika multidimenzionálních otvorů a ta dcera se jednu noc z výletu z jedné té dimenze nevrátila. Její tělo bylo stále zde, pracovalo na automat. Ale její jedna část byla někde daleko a ztracená.

Viděla jsem i to, že každou noc její maminka chodila svou dceru hledat, proto i ona byla unavená. Tehdy jsem jí pomohla a mnohé vysvětlila. Bylo to na několik sezení, než své dary dala pod kontrolu. Několik let jsem o nich neslyšela.

Jenomže nedávno za mnou Elvíra přišla do praxe. Zjistila jsem, že když spí, žije si svůj hlavní život, a když je vzhůru, tak žije jen jako by spala. To je důvod, proč není šťastná, proč sice cítí jako by se jí dařilo, jako by vše měla na dosah, ale přitom nemá nic po čem touží.

Nějak si to někde otočila. Měla určitou touhu, kterou si zpracovala nějak nešikovně a místo toho aby si své přání zhmotnila, což byl její záměr. Tak si přehodila své světy. Důvod? Použila učení druhých sama na sebe a zapomněla na svou jedinečnost. Je mnoho duchovních směrů a učení, ale jsou to většinou všeobecné poučky, které zapomínají na originalitu každého jedince. Proto naslouchejte sobě a všeobecné moudra berte pouze jako určité směrovky.

Xariska Vědma Terapeutka vám přeje požehnanou cestu při hledání samu sebe.