INKARNOVANÍ ANDĚLÉ NA ZEMI DO LIDSKÝCH TĚL.

28.11.2017

Je jich mnoho, a pochází z obou dualit. Často jsou to lidé, kteří nosí v sobě smutek a nebo rozdávají sami sebe pro dobro druhých.
Neumí si moc poradit s jejich přirozeností. Jejich přirozenost je pomáhat a zde na zem se často rodí proto, aby se naučili myslet na sebe.
V mé praxi jsem poznala mnoho příběhů inkarnovaných andílků. Je mnoho důvodů proč jsou tu. A mnoho rozdílných podmětů k zamyšlení se.
Ale jedno je jisté. Ti z bezpodmínečné lásky rádi navštěvují své bratry z nelásky a ti z nelásky jsou šťastný když mohou opět být s těmi co se rozhodli tvořit bezpodmínečnou lásku.

Jeden příběh mě ale nedávno docela zasáhl a o tom vám ve zkratce napíši.

Inkarnovaný anděl z temné strany, z energií nelásky ke mě do praxe přišel pro pochopení toho co se dělo.
Viděla jsem a zdělila jsem odkud pochází, že je to anděl z energií nelásky a že je něco co potřebuje s neláskou dořešit.
Viděla jsem jeho duši jak šel mezi temné anděli a nesl si od tamtud mimo jiné i nějaký úpis.
Úpisů a různých smluv s temnou stranou jsem viděla mnoho, ale tento byl úplně jiný. Když ho nesl nahoru tak ten list který se tvářil jako úpis a vibroval jako nějaká smlouva, ten list který držel v ruce nádherně zářil.
Byla to smlouva, která hovořila o tom, že tento temný anděl se kdysi rozhodl opustit temnou stranou a zatoužil se přidat ke straně bezpodmínečné lásky.
Tato smlouva byla poslední dílek k tomu, aby se navrátil do světla..

Chci jen upozornit, že temní andělé nejsou svrženi či nějak potrestáni. Temní andělé jsou ti co na sebe dobrovolně vzali energii nelásky, aby mohla existovat dualita.
Já vnímám temné anděli jako ty nejsilnější a nejobětavější z andělů. Nemohu srovnávat a nesrovnávám, jen smekám před jejich obětavostí.

Ano vážím si obou stran. Obě strany jsou pro nás lidé a pro celou planetu duality důležité. A obě strany pomáhají v duchovním růstu a k udržení rovnováhy. Obě strany mi při mé práci pomáhají, jen jedna je ale pro mě ta, která mě vede. I já mám v sobě rozhodnutí a je to tak správně. I já mám rozhodnutí v sobě zakotvené ke které straně patřím, přesto mohu spolupracovat s oběma a vážím si všech andělů ať už momentálně stojí na jakékoli straně duality. Vždyť všichni andělé pochází z jedné jediné planety, jsou jedna rodina. Jen je jejich, nazvěme to osudem, že hrají hlavní roli v DUALITĚ.

Vaše Xariska  vás chce jen požádat, nedělejte závěry, nemyslete si že když něco víte, nebo když se něco dozvíte, že to tak je. Může to tak být jen v tomto případě a v jiném je to úplně jinak. Může to tak být jen v tomto momentě, ale v jiném momentě už to nemusí platit.
Skládejte své puzzle a učte se nechávat vše otevřené aby se to mohlo vyvíjet a růst. Vše co vám dnes není jasné, bude jednou úplně jasná věc. Vše co dnes chápete, zítra budete možná chápat úplně jinak. Vše roste, vše se vyvíjí a vše má svou postoupnost a svůj řád.

Dovoluji si na závěr říci. MILUJI VÁS Vaše Xariska  

www.xariska.cz