Kdo jsem já    Co je život

04.12.2017

Kdo jsem já ? Těžko uchopitelné. Vše co napíši je jen zlomek pravdy, vše co si myslím dnes, zítra už může být jinak. Vždyť žijeme ve světě, který se tvoří dle našich myšlenek. Naše myšlenky vytváří náš svět a naše činy vypovídají o našich  vnitřních postojích, které jsou také propojené našimi myšlenkami. 

Kdo jsem já ? Jsem někdo kdo vidí za oponu tohoto světa již od mala. Jsem někdo kdo měl to štěstí, že se neodpojil od toho kouzelného a často nevnímaného světa, světa fantazie, který je mou skutečností. 

Jsem někdo kdo má mnoho jasnoschopností a vždy když se snažím o nich mluvit, později si uvědomím, že jsem všechny nezmínila. Každý den je dar a každý den je jedinečný. Můj život je jako kolotoč. Miluji výzvy a miluji pohyb. Když stojím na místě, vím, že je to jen proto, že se potřebuji nadechnout, protože se připravuji na nějakou úžasnou jízdu životem. 

Jsem někdo, kdo dokáže vytáhnout na povrch nejnitěrnější pochody své i druhých. Jsem někdo kdo se naučil respektovat svobodnou vůli druhých a podle toho nejen žít ale i pracovat. Jsem někdo kdo zná své poslání zde v tomto životě i v životě budoucím. Jsem někdo kdo komunikuje se světem za oponou. Někdo kdo nahlíží do hlubokých pravd nás samých a zároveň naslouchá Vám i svým průvodcům. Nejsem sama, na všechno mám kolem sebe stále mnoho duchovních bytostí, kteří mě doprovázejí, kteří mě milují a vedou tak, abych vše tvořila ve jménu té nejsilnější, čisté lásky. 

Kdo jsem ? Jsem někdo kdo cítí  tam uvnitř v sobě velice silný cit, někdo kdo tak silně miluje, ale když se zeptám co nebo koho, nepřichází odpověď, protože bych to chtěla někam zamířit, ale ono to proudí samovolně a bez omezení.  Miluji život, miluji vše a všechno. Přesto ani tohle není dostačující, miluji sama sebe, miluji...  Nic není dostačující, nic není to co právě cítím. Prostě jen miluji, to má tu správnou hloubku, to se blíží k pravdě. Láska. Ztotožňuji se s láskou, jsem láska, ano to je nejvýstižnější. 

Co je můj život? Můj život není nějak zajímavý, tedy z mého pohledu. Od mala jsem obklopena duchovním světem. Povídám si s neživými předměty. Skáču mimo čas a prostor. A to mnohdy nekontrolovaně, jindy záměrně. Chodím na meziplanetární schůze. Miluji život a život miluje mě. Toužím předat lásku k samu sebe a k životu. 

Život je tak barevný a pestrý, dle našich představ a tužeb. Nic není černé nebo bílé vše je barevné a jedinečné. Pokud něco vidíte černé či bílé, pak je to pouze o vás ne o té situaci či o světě.  


Život je kouzelný čas. Čas který jsme si sami zvolili a je pouze na nás samotných jaký si ho tvoříme a co si z něho odnášíme. Je to pouze na nás jak ho prožíváme a jakou paletu barev používáme při malování/ ztvárnění našich životů.

Nikdo a nic čeho se dotýkáme zde není náhodou. Vše co vysíláme to dostáváme. Vše čeho se nějak dotýkáme nebo co se dotýká nás, vše je tu pro nás nebo o nás. Vše nám to něco ukazuje, něco nás to učí nebo něco skrze to dostáváme.  Věřte v lásku, chovejte ten cit  a jděte cestou lásky. Pak budete lásku dostávat a skrze lásku růst a žít. 

Láska je všeobjímající. Láska je ta prapůvodní energie, tato energie na planetě Země je rozdělena do dvou dualit. Do lásky bezpodmínečné a do nelásky. Vše je správné, všechny cesty nás nakonec dovedou sami k sobě, ale je na Vás jak se k sobě dostanete, zda potřebujete  padnout hluboce na kolena, nebo zda půjdete cestou radosti a lehkosti. Vaše životy jsou dar. Přistupujte sami k sobě a ke svému životu jako k daru. Obdarovávejte se podle svých chutí. Ochutnávejte vše co ochutnat chcete. Vše je dovoleno a vše má svůj důvod. Chcete nad sebou, nad svým životem brečet a stěžovat si? Pak do toho, ochutnejte a prožívejte si i tuto realitu. A až přijde ten čas, kdy řeknete dost, pak si uvědomte, že pouze Vy jste ta síla, která dává směr vašemu životu a že jen Vy si musíte uvědomit, že jen Vy musíte něco udělat, aby jste svůj život změnili. 

Miluji Vás všechny Vaše Xariska vědma terapeutka duše a těla