Když vás naplní láska

01.03.2019

Když vás navštíví láska. Změní se vám celý svět.  Vše dostane jasnější barvy, vše je najednou lehké a krásné. Když vás obejme láska, dostanete křídla a učíte se létat, hravě a s lehkostí. Když vás naplní láska, cítíte jí tam uvnitř v hrudi, přesto není lapená, není tak malá, je všeobjímající, vaše hruď je najednou obrovská, bez hranic a naplněná takovou silnou, nepopsatelnou energií. 

Když vás naplní láska, a když víte, že to není jen zamilovanost, když dokážete rozeznat ten rozdíl, dostane celý svět jiné rozměry. Nemáte růžové brýle, přesto všechno je jasně barevné, šeď z vašeho života i z vašeho okolí zmizela. 

Když je to láska co vás naplňuje, rozum vám funguje ale ta křídla která jste dostali dávají celému životu jiný rozměr. Nezapomeňte, že i tato láska potřebuje zalévat, aby mohla růst a kvést. Nezapomeňte, že každý váš čin i s křídly má svůj následek. 

Milujte, vznášejte se, sdílejte svou lásku s celým světem, ale neztrácejte pevnou půdu pod nohami. 

Když vás navštíví láska, otevřete svá srdce, pozvěte jí dál. Nesnažte se jí držet, jen jí přijměte a pečujte o ní. Važte si této návštěvy a i když za čas změní svou podobu, bude to přesně taková podoba, kterou jste si sami vypěstovali. Náhody neexistují, neexistují ani tresty ani konce či začátky. Všechno  pouze je, vše se vyvíjí, proměňuje, roste či zaniká. A pokud to zaniká, tak jen proto aby se to dalo uchopit jinak, aby mohlo přijít třeba to samé v jiné podobě. 

Přijměte ten dar, prožívejte jej na plno a opatrujte jí tak aby s vámi  třeba v různých podobách byla do konce tohoto bytí. 


LÁSKA ....  to je prapodstata všeho. Je pouze na nás samých jak s ní zacházíme, jak zacházíme sami se sebou. 

Když vás naplní čistá láska, využijte ten dar a prožívejte ten čas na plno a v přítomnosti. 

Vaše Xariska