KŘÍDLA

28.11.2017

Občas ke mě přijde človíček, který má velikou vnitřní sílu. Tento člověk tu sílu nasbíral těžšími zkušenostmi v tomto životě.
Občas ale přijde človíček, který je uvnitř křehký.

Uvědomme si jednu věc. Každý kdo září, tak jeho záře přitahuje celý duchovní svět. Je viditelný pro všechny neviditelné energie.

Zde u těchto dvou příkladů je důležité si uvědomit individualitu člověka. Ten co má vnitřní sílu, může zářit silným světlem, protože je silný. Ten kdo nezáří, může být mnohem duchovnější, čistší ... vše co si představíte proč člověk září, ale on je uvnitř slabší a proto je jeho záře skrytá, prostě nezáří.
Další důvod je, že prostě člověk nechce být tolik viděn a proto září slaběji. Tady je vidět, že ani podle toho jak člověk září či nezáří nepoznáme oč je lepší než ten druhý.
Jednou ke mě přišla paní a když jsme skončili, a ona si skrze uvědomění něco v sobě zpracovala, narostli jí nádherná křídla, veliká a zářivě bílá. Ale chviličku na to jsem viděla jak její křídla jsou přebarvována do světle šedé. Prostě neměla zářit, ublížilo by jí to.

Mnozí lidé si myslí, že andělské křídla bílá znamenají krásnou andělskou energii v člověku a že černá andělská křídla patří padlým andělům. Jenomže ono to tak prostě není.
Andělé mají různá křídla a to proto, že mají různá poslání. Dám jeden příklad za všechny.
Jednou jsem viděla umírat mého kocourka. Jeho aura zešedivěla a já uviděla přijít anděla který byl celý šedivý, bez záře. Byla jsem tenkrát překvapená a tak jsem se zeptala proč je šedivý a pocitově takový málo energetický. Odpověděli mi, že kdyby přišel anděl v záři, tak by té umírající dušičce ublížil. V době smrti záře pohasíná aby později, po nějakém procesu našla svou dokonalou, pravou záři. Takže když má někdo například černé křídla, neznamená to jak se tvrdí, že je to padlý anděl, ale že jeho křídla ukazují určité energie se kterými pracuje. Nu a co je horší a co lepší? Vše má svůj důvod a vše má své místo.
Není tajemstvím a možná naopak často to zde zmiňuji, že já osobně pracuji s velice rozličnými energiemi, takže já docela často svá křídla měním. Ne podle nálady či práce, ale podle potřeby. Tak to funguje u mě.
Vím které křídla jsou ty moje, ale to si ponechám pro sebe :-D
Každopádně dám ještě jeden svůj osobní příklad.
Jednou jsem jela v Praze metrem. A najednou jsem pocítila, že se moje vlastní energie mění, koukám na sebe a měla jsem rohy a červené, dáblovy křídla... bylo mi jasné, že to je ochranná maska a tak jsem se porozhlédla po vagónu. Uviděla jsem mladou slečnu, která byla oblečena a hlavně měla energie hodně temné a zírala na mě. Moje maska jí říkala, SEMNOU SI HOLKA NEZAHRÁVEJ. Kdybych měla andělská křídla, lákala bych jí aby na mě něco zkoušela.
Nu a také jsem často viděla lidi, většinou to tedy byli ezolidi :-D kteří měli krásné energie s andělskými křídly, ale byli to pouze masky. Kdyby lidé viděli jejich podstatu, nechodili by k nim.
Takže nedělejte závěry, pouze pozorujte a držte se toho, že ne všechno co se třpytí je krásné a neposuzujte nic podle toho jak to vypadá. Tohle v materiálnu víme, tak proč si myslíme, že na těch energetických úrovních je to jinak :-D
Neposuzujte nic podle obalu ani slov. Pouze opravdové skutky mluví pravdu. 

Vaše Xariska Vědma Terapeutka  www.xariska.cz