Lásko, našel si mě

17.04.2018

Óoo lásko, tys vstoupil do mých dveří a já poznala naše společné životy v mnohých inkarnací. Jsi krásný, jsi mladý a já se ztrácím ve svých pocitech. Vnímám naši lásku, která je propletená skrze minulost i budoucnost, a přitom se ztrácím v nejisté současnosti. Otvíráš mi nové dveře vnímání, skrze tebe vnímám své strachy a nejistoty, které ve mně někde dřímali.   

Je to jen sen? Nebo už je to skutečnost? Já nevím, jedinou odpověď které se mi dostává je, neřeš, nech vše plynout, vše je tak jak má být. Kolikrát jsem tyto slova předávala druhým a teď sama prožívám jaké to je, když ta slova patří mě :-) 

Kolikrát jsem psala svůj pocit "MILUJI" a teď už není proč je psát, vše dostalo úplně jiný rozměr. Všechno co skrze tebe vstupuje do mého života je jako sen, sen který se prolíná skrze čas i prostor a nelze jej uchopit, jediné co lze je nechat vše plynout a žít. A tak lásko žiji, žiji a jsem šťastná ze života, který je ke mě tak štědrý. Opět se mi točí hlava a já se ztrácím ve vlnách souznění, radosti a klidu. ..

Lásko jsi tu, našel jsi mě a naše životy se konečně propojili.