Mateřství, matka a maminky

05.03.2018

MATEŘSTVÍ, MATKA.

Všichni bychom měli v sobě přijmout mateřství, ženy obzvlášť, ale muži také, jen po svém.

Všichni bychom se měli poklonit svým matkám, ať už byli či jsou jakékoli, ať už udělali či dělají cokoli, jsou to naše matky.
Není náhoda, že je zrovna ona naše matka. Pokloňte se jí a prociťte v sobě lásku, třeba skrze odpuštění nebo Ho´oponopono.

Mnoho lidí má problém, který koření z bolestí, uzavření mateřství. Mnoho lidí si neváží svých matek a to způsobuje veliké traumata a utrpení na celé planetě Zemi.
Mateřství, to je archetyp naší matky Země, Gaiy. Mateřství a naše matky jsou nejdůležitějším aspektem našich srdcí.
Ukončete v sobě všechny boje , odmítání a bolesti, které se dají tak snadno rozpustit v přijetí svých vlastních matek. Matek co nás zplodili, mateřství nás samých a nakonec matky Zemi.

Přijmutí samu sebe nelze, pokud nepřijmeme své předky. Začněte u svých rodičů. Odpusťte a otevřete svá srdce.


Maminky

Maminky jsou jedinečné. Nejdou nikým nahradit. Ať už jsou to ty co nás "jen" vychovávali, nebo ti co jsou naší krve. Jsou to matky, naše jediné matky.
Odpusťte jim vše a máte-li tu možnost, obejměte je a řekněte jim, jak je milujete. Dovolte i sobě tyto slova procítit a uvolnit všechnu sílu svého srdce.
Každý si nosíme nějaké srdeční zranění a i když jsou to zranění partnerská, mateřská láska je síla, která dokáže úplně všechny zranění uzdravit. Stačí v sobě vše své matce odpustit a uvědomit si, ucítit tu čistou lásku ke své matce.

Matky nám už ve svém lůně dali ze sebe vše co mohli. Dokonce i to, co nás bolelo či bolí, pochází skrze vnitřní lásku, vždyť už víme, že náhody neexistují, tak už všichni pochopte, že máte tu nejlepší mámu ať už je jakákoli, ať už se chová jakkoli, je to vše pro vaše vyšší dobro. Odpusťte jim i sobě, obejměte se a řekněte ze srdce MILUJI TĚ MAMI.


Maminko moje  MILUJI TĚ, JSI SVĚTLO MÉHO ŽIVOTA. JSI JEDINÁ KDO MĚ OPRAVDU ZNÁ A JEDINÁ, KDO DOKÁŽE POCHOPIT VŠE A TO I TEHDY, KDYŽ JÁ SAMA SEBE NECHÁPU. MILUJI TĚ MAMINKO MOJE.
ZŮSTAŇ SVĚTLEM MÉHO ŽIVOTA.
Omlouvám se za všechno co jsem kdy provedla, omlouvám se i za to co ti ještě provedu. MILUJI TĚ! Eva


Doporučuji k tématu článek Rodina, poznání její pravé hodnoty.