Multigalaktický sněm

13.03.2018

Dnes jsem se rozhodla, podělit se s Vámi o jednu pravdu. Internet je plný vzkazů o tom, že se o vzestup planety Země a její vývoj starají vyšší bytosti. Protože mi dnes jeden človíček řekl něco jako, o nás bez nás, rozhodla jsem se podělit o jednu pravdu. 

Čas od času já osobně navštěvuji různé mimogalaktické a mimoplanetární schůze, kde jsou přítomny zástupci různých galaxií a planet. Nedávno ke mně přišla jedna klientka, která u mě nebyla poprvé, spolupracujeme spolu již nějaký ten rok a i u ní jsem viděla, že na poslední nedávné mezigalaktické schůzi byla i ona přítomna. Zde chci jen poukázat na to, že zde neplatí žádné o nás bez nás, jsme tam také. A když už jsem to nakousla, tak něco málo o tomto posledním mezigalaktickém srazíku, kde byla svolána i Mezigalaktická rada napíši. 

Několik dní jsem se cítila tak nějak mimo. Jako bych byla zde, ale přitom nebyla. Bylo to jiné než kdy před tím, trvalo to mnohem déle a jako bych byla mnohem dál než když jsem si odlítávala na meziplanetární schůzky. Já už se snažím to úplně neřešit, když moje duše, moje já, někam odletí, vím, že nemusím zkoumat co se tam děje, jen se musím více soustředit na hmotný život, potřebuji více energie na to, aby mi to zde fungovalo tak jak má. Jenomže teď to bylo jiné a tak jsem se podívala kde to jsem a co se děje. Je to už pár dní a tak moje vzpomínky jsou trošku schované za oparem času, řekla bych :-D 

Každopádně jsem se uviděla na velice zajímavé planetě, bylo tam všude zlatě zářivo, ne jako když tady svítí sluníčko, trošku jinak. Byla tam nádherná a zdravá příroda a já se zrovna procházela v nějaké krásné zahradě. Zjistila jsem, že jsem účastník mezigalaktické schůze, kde se projednává mimo jiné i vývoj a další kroky na naší planetě Zemi. V té kouzelné zahradě jsem nebyla sama, byli tam i jiní a to různých ras a z různých koutů galaxie. Jedna duše mi tam byla obzvlášť blízká a to proto, že mi něco předávala. Zjistila jsem, že v době přestávek si mezi sebou navzájem něco předáváme a navzájem se léčíme. To co mi bylo předáno, nebylo jen pro mě, bylo to pro mou práci a bylo to součástí i těch plánů o kterých se diskutovalo. Trvalo to několik dlouhých dnů, tato schůze byla opravdu vyjímečně velice dlouhá a já zde na zemi byla ke konci docela unavená. Po návratu jsem si prošla opět nějakou hodně silnou aktivací (někdo by řekl transformací, ale v tomto případě to není transformace)

Pár dní na to, když už jsem nabrala síly (protože během těchto dní jsem neměla absolutně žádnou práci, prostě mě to nepustilo pracovat, a protože vše je vedeno, nikoho do mé praxe nepustili, ti co byli objednáni, prostě onemocněli, nebo nedorazili) Tak pár dní na to ke mně přišla tato klientka a bylo nám oběma zvědomněno, že byla také na stejné multigalaktickém sněmu a že i ona tam byla někým léčena. Tato žena se zde na Zemi potýká s nedůvěrou samu sebe. Celé ty roky jí říkám jaké dary má a jak jedinečná je, a v tento den snad pochopila kdo opravdu je.


Není to o nás bez nás, jsme součástí většího celku a mnozí z nás jsme dostatečně staré, silné duše, které jemným, nenásilným způsobem vedou zde na zemi ostatní do výšin a k úspěšnému vývoji všeho a všech. 

Vaše Xariska