Návštěva jiné reality

27.11.2017

Již několikátou noc navštěvuji v noci jiný svět, nevím jak tam chodím, ale jsou tam bytosti podobné lidem, oni vlastně nejsou úplně si podobni, ale já je tak vnímám, a jedna z těchto osob se mě vždycky dotkne svou dlaní přesně tam kde mám třetí oko a tím mi zvědomí vše co se od té doby děje.
Dlouho jsem netušila proč tam chodím, prostě jsem se s nimi seznamovala, oni mě mezi sebe vzali jako bych k nim patřila. Já jsem vše chápala jako bych vše znala.
Ale dnes bylo vše jiné. Dnes jsem byla zvědoměná i bez dotyku, na dálku, a jak jsem se tam tak pohybovala v tom jejich lese, byla jsem v obydlí, kde odpočíval jejich nějaký učitel, on na mě promluvil a já nevím proč ale utekla do lesa a tam jsem zahlédla mladé jak zvesela někam utíkají, volala jsem kam utíkají, zastavili se nebo spíše přibrzdili a vysvětlili mi že .... za zábavou... vzali mě sebou. Tam kam jsme dorazili jsem uviděla dívčinu, ale vzhledem byla jiná a mě hodně zajímala. Dotkla jsem se jí a klučina mě rychle zastavil, že to nemůžu. Ona se bála každého doteku. Vysvětlili mi co se stalo a já začala pracovat.
Začala jsem vidět co se s dívčinou děje a jaké má veliké dary a že dokud se s těmito dary neseznámí budou sílit bez kontroly. Byl to dar léčení ale i zbraň ničení.
Ukázala jsem jí světlo v její beznaději, dokonce jsem jí pověděla o její budoucí lásce která na ní čeká....
Nakonec jsem jí slíbila, že jí budu pomáhat se s těmito dary seznamovat a čas od času, když bude chtít tak jí budu díky svým darům ukazovat co a jak.
Vzbudila jsem se a začala jsem přemýšlet. První co mě napadlo bylo, že už tam chodit nebudu, protože žiji tady a díky těmto návštěvám se mi zde v životě děje to čím si teď procházím. Ale hned jsem, díky slibu co jsem dala pochopila, že tam musím ještě chodit, ale už jinak.....
Jakmile jsem si toto uvědomila, vzpomněla jsem si na klientku tady na zemi, která za mnou nedávno byla. Tato klientka měla nádherný dar. Doslova dokáže z kamene udělat zlato, ale má to háček. Ona to dokáže pouze pokud by to zachránilo život.
Ano ona má tak velikánský dar, že pokud tím zachrání život, dokáže i nemyslitelné. Ona tento život má svým darem minimálně jeden život zachránit a proto se o své síle dozvěděla, proto za mnou přišla....
Vidím, jako by to byl stejný příběh jen s malinko jiným dějem a v jiných realitách.
Když to trošku shrnu, já do toho jiného světa začala chodit po práci s touto klientkou, jako by mi otevřela cestu a její duše mě tam pozvala ku pomoci. Ona mi řekla při práci a teprve teď se mi to zvědomilo, ona mě požádala abych jí pomohla i v tom jiném světě, v té jiné realitě, poděkovala mi a odešla. (Ona mi to neřekla ústy, mluvila svou duší a bylo to tak jemné a hlavně nereálné, že má duše poslechla, ale rozum to pochopil až když se pospojovali puzzle)
No není ten svět rozmanitý, zajímavý a krásný :-D

Maliko rozeberu dar té dívčiny z jiné reality či jiného světa. 

Ta dívčina měla tělo jiné než ostatní, mě připomínalo jinou dřevinu, jako by byla samý suk ale krásně udělané, malované ... Jenomže když to přirovnám k našemu vidění je to jako bychom koukali na člověka co je celý popálený, mi ho vnímáme zohyzděně z toho důvodu, že máme v mozku zapsáno co je hezké a co ne.
Tato dívčina se taky cítila asi zohyzděná a proto byla smutná a stažena do svého těla. Dozvěděla jsem se, že její dar nemá pod kontrolou a čas od času vyjede na povrch tak, že celé tělo té dívčiny se stane elektrickým výbojem a ona z toho má tyto následky.
Tento dar byl nepochopen a protože se snažila mít ho uzavřený v sobě a odmítala ho, stala se z daru nekontrolovatelná zbraň.
Jenže tento dar když se s ním naučí zacházet, když ho přijme a začne kontrolovat, pak tento dar je nádherný léčivý výboj díky kterému může zachránit mnoho životů.
Také jsem jí řekla, že není sama kdo tento dar má, že je blízko ní muž, který jí zná ale který netuší, že má podobný dar i on, ještě se neprobudil. Řekla jsem jí, že až se ona naučí se svým darem zacházet, pak první komu pomůže bude tento muž, který se probudí a ona mu bude moci pomoci pochopit svůj dar. A nakonec jsem jí řekla, že vidím je oba jak jsou šťastný a spolu.....
Náhody neexistují, POZNALA JSEM MNOHO LIDÍ ZDE NA ZEMI, KTEŘÍ SE BOJÍ SVÝCH DARŮ A SNAŽÍ SE JE POPÍRAT, RŮZNĚ ZAVÍRAT ... NAKONEC JE TO ALE STEJNĚ DOSTANE.
Tento příběh je pravdivý i když je to neskutečné scifi :-) Je jedno zda tomu příběhu věříte či nikoli, ale pokud mohu požádat, nechte svou mysl otevřenou a nesuďte. Jsou zde věci, které jsou neuvěřitelné a pokud se těmto věcem budeme uzavírat, zůstaneme uzavřeni v pravdách které přijímáme a mnoho krás a pravd nám unikne mezi prsty. 

Vaše Xariska  www.xariska.cz

.