Není pomoc jako pomoc

05.09.2019

Je to už nějaký ten rok, co ke mě přišla jedna paní s prosbou, zda bych se jí nepřijela podívat na její dům. A já jela. Na místě jsem zjistila, že sice povídala něco o mrtvých duších a prokletí, ale ono toho bylo mnohem více. 

Byl to velice zvláštní dům. Jen zhruba shrnu to nejpodstatnější k tématu, které bych tímto článkem chtěla sdílet. 

Byl to dům veliký a hodně starý. Hodně si toho pamatoval a kdysi dávno se v něm něco ošklivého dělo, což otevřelo doslova ve sklepě brány do temnoty a to do těch nejtemnějších sil. Ano řešili jsme i mrtvé v tom domě, takovéto energie přitahují všechno možné. A tato paní s její rodinou byli světlo, které si ten dům přitáhl také. Náhody neexistují.

Každopádně na místě jsem uviděla, že zdi po celém domě byli ošetřeny nějakými runami a paní mi vysvětlila, že nějaký čas přede mnou oslovila jiné dva lidi, kteří jí měli s domem pomoci, ale cítí, že se pomoc nedostavila a proto vyhledala mě. Po jejich návštěvě zůstali ochranné runy po celém domě. 

Při mé práci, která zde trvala dva dny vyplavalo mnohé napovrch a mnohé se vyřešilo. Jen to jedno ještě ne, ten poklop jsem ošetřila po svém, paní dostala vzkazy a podrobné informace k tomu aby se rozhodla co dál. Energie které byli za poklopem souhlasili, že se nebudou vměšovat, ale jednou, za několik let mají zde nějakou úlohu a proto se s poklopem nemá nic dělat. Některé věci prostě mají vyšší záměr a my jim nemusíme úplně rozumět. Důležité bylo, aby se lidem v tomto domě dobře dařilo. 

Ale to jsem odbočila. V tento okamžik, mi bylo řečeno, že tyto runy mé práci nevadí, že s nimi nemám nic dělat, pouze je respektovat. A tak jsem také učinila. Po roce se paní ozvala znovu, prý měla pocit, že mě dům potřebuje. Paní má velice silné dary, takže jsem věděla, že to nejsou jen prázdné slova a tak jsme se domluvili a já vyrazila do tohoto domu. 

Na místě jsem pochválila paní za to jak odvedla skvělou práci s tím domem. Vážně klobouk dolů, nevzdala to a udělala velikou změnu. Kolem domu to zářilo a dům velice prokoukl. Janě že dům ještě není úplně dle představ, ani nemůže být, má to vše své načasování, ale proč jsem byla zavolána? 

Dům chtěl osvobodit od těch run. Hmmm prostě přišel čas ty runy z domu sundat. A v tom byl veliký háček. V těch runách nebylo jen nějaké kouzlo ochranné, ale bylo v nich i černá magie vyslaná proti tomu, kdy by je chtěl sundat. Asi se předpokládalo, že je jednou sundá nějaký majitel domu a na toho by se sneslo prokletí a to doslova. Ta žena co ty runy dělala do nich vložila chytře kouzlo, aby si zajistila další práci. 

Celý den jsem jen kroutila hlavou, jací lidé jsou. Místo pomoci vlastně nabízejí placebo a ještě uvalí kletbu na toho kdo jim dal svou důvěru. 

A o tom jsem dnes chtěla psát. 

Já vím, že každý chápe rozlišnost energií po svém. A mnozí si myslí, že co je v jejich pojetí zlé, temné se musí odstranit či zabít nebo vyhnat. Já pracuji jinak. Skrze pochopení a spolupráci se všemi energiemi. všechno má své důvody a příčiny. 

Vím, že když se řekne temnota, ve skutečnosti je to jen jinak vibrující světlo. Vím, že bez tmy bychom nevěděli co to světlo je. Vím, že sloužit temnotě se nevyplácí, ale nejde s ní ani bojovat. Vše a to doslova úplně vše je stvořeno z prapůvodní lásky. 

Dnes je na magii a duchovní pomoc odborník každý kdo si přečte nějakou příručku. Ale v těch příručkách se píše jen to co lidi láká. Nepíše se v nich celá pravda, kdo by chtěl takové bible číst a kdo by chtěl slyšet o tom co nedělat a proč. 

Když si vybíráte kdo vám má s něčím pomoci, uvědomte si, že, dnes i písemná recenze je byznys. Jména a webové stránky se mění podle potřeb. Ten kdo je šoumen a dobře mluví, může mít dary které okouzlí davy, přesto to nemusí být záruka že ví, co v duchovním světě dělá. Takže poradit vám jak poznat toho pravého od šarlatána ... to je asi všeobecně nemožné :-)  Je mnoho pravidel, přesto všechna neplatí na všechny. (Jedno pravidlo já sděluji, že je dobré vyhledat toho, kdo jede na ičo. ten si minimálně dává pozor na své jméno, nelze ho totiž měnit. Ale samozřejmě ani to není zárukou) 

Ať už se někdy rozhodnete jakkoli, naciťujte své vnitřní hlasy ne mozek. A určitě si nenechávejte pomáhat od nikoho, kdo ve vás nejdříve vyvolá nějaké strachy a pak vám nabídne své služby. Zde je to jasné manipulanství. Od těchto lidí často své klienty očišťuji. Proto je zde také popisuji. 

Přeji vám všem radostné okamžiky v kruhu láskyplných lidí. Vaše Xariska