OSOBNĚ nebo NA DÁLKU-co je lepší?

15.07.2019

Každá konzultace je o momentálních potřebách klienta. Vždy se napojuji na zdrojový kanál informací, na mé duchovní průvodce a nitro klienta. Čas od času předávám vzkazy od duchovních bytostí, kteří doprovází a nebo přichází s klientem, každá práce je individuální. Často při práci spouštím nějaké léčebné procesy a otevírám to co je zavřené. Ale vždy je to o samotném klientovy. Pouze vy sami jste ti co rozhodují a proto vás často nabádám k uvědomění toho, co potlačujete nebo si prostě nějak nechcete přiznat. 
Ne já, to vy jste strůjci svých životů, já mohu být po nějaký čas pouze prostředníkem nebo průvodcem. 

Každá práce má různé vrstvení. Někdy stačí toto vrstvení doladit, jindy se jde skrze několik vrstev, ale často se musí jít vrstva po vrstvě. Vždy se to odvíjí od klienta samotného. Vždycky je to o vašich vnitřních nastavení o vašich potřebách, kolik si toho potřebujete vědomě prožít, uvědomit, jak jste na tom s čistotou vaší duše a jak umíte používat své Já. 

Konzultace či chcete-li léčebná sezení je možné na dálku či osobně. Já osobně preferuji Osobní sezení, zde mám já pod kontrolou zda a na kolik jste přítomni. U konzultací na dálku se jen málo kdo dokáže zpřítomnit, často vám utíkají myšlenky kamsi a díky tomu si odnášíte menší procento toho co bychom spolu mohli udělat osobně. Přesto i práce na dálku jsou plnohodnotná. Nejlepší varianta je to těžší, které bývají v začátcích, pokud vám to čas a místo dovolí, provést osobně, pak je vaše Já připravené spolupracovat na dálku.  Zkusím to ještě vysvětlit jinak. Ze zkušenosti vím, že ti, kdož chtějí spolupráci a nejen jednorázové posunutí, dostávají skrze mne ještě něco, to něco cítí klienti při odchodu jako takové nabuzení.... Neumím to vysvětlit, chce to prožitek :-) Ale každopádně to něco, pokud klient má rozhodnutí svou cestu léčení či růstu brát vážně, posiluje práci i na dálku. Vždy je to vše o vás samých. Mám nějaké dary, mohu různými způsoby pomoci, ale vždy se všechno odvíjí od vás samotných. 

Ano mnoho z vás se již naučilo psát si poznámky, ale také mnoho z vás se více soustředí na zapisování než na samotné přijímání informací. Vše co při konzultaci přijmete a společně zpracujeme, vás posouvá rovnou do dalších vrstev. Takže opět je to o vaší pozornosti a to ne slov, ale něčeho za slovy, něčeho co když jste přítomný dělá ve vašich nitrech okamžité změny a díky tomu můžeme jít dál. O vašem přijetí či odmítnutí, o vaší schopnosti svých odbloků, které se skoro vždycky dějí ve veliké míře. Ale vždy pouze dle toho co vy sami děláte a kam až to pouštíte. Občas při práci na dálku vnímám, že klient je více zaměstnán zapisováním a učením, než vlastní proměnou, ale i to je cesta a osobní výběr.  Pokud jste z dálky a rádi by jste osobní sezení, ale nevyplatí se vám dojet na otočku, pak vás tímto srdečně zvu na nějaký pobytový seminář, protože i tam dostáváte cosi, co vás dle vašeho nastavení posune a skrze pochopení, které tam můžete dostat je další práce jednodušší. 

Jen zopakuji, že pokud pracujeme spolu na dálku, potřebujete být přítomni. Doporučuji dělat si občasné poznámky, nejlépe v bodech. A každopádně pokud si rozhovor budete nahrávat, což je vaše volba, nedostanete skoro nic. Vaše Já se dostane do režimu, kdy si vše bude zpracovávat později, jenomže tím pádem se budu točit v jednom kruhu, nepustí mě to dál, protože si to chcete zpracovat později, tudíž cesta skrze vrstvení se nemůže konat. 

Nebudu vám říkat co dělat nebo nedělat. Vše je to o vaší svobodné volbě. Mohu vás jen směrovat a vysvětlit jak to vnímám já. 

Všichni jsme originál, co platí pro jednoho nemusí platit pro druhého. Co jeden ví, že nemusí zkoušet, druhý neodolá a nevědomky zkoušet chce :-D A opět pouze vaše volba. 

Všechny vás miluji, vždyť už dávno vím, že všichni jsme jedno. Vím, že každý si zde hraje své hry. A pokud cítíte, že by jste rádi pomoc, třeba i popostrčení, jsem tady pro vás. A je jedno zda osobně či na dálku. Důležitý je váš vnitřní postoj a atmosféru kterou při práci dokážete udělat. Zda sedíte za volantem (ano, to většinou muži si myslí, že dokáží pracovat i za volantem, vždyt jim pouze něco budu říkat) Nebo zda vám vrní pračka a vy vnímáte zda už nepůjdete pověsit prádlo... Nebo celou svou přítomností si uděláte klid bez rušení vnějších vlivů, zapálíte si svíčku pro zklidnění mysli a přestanete myslet, že pospícháte po konzultaci kamsi. 
 Pokud cítíte ano, a mozek vám dává milion důvodů, proč ještě ne, zeptejte se sami sebe čemu se ve skutečnosti bráníte.
Až příliš často je to o tom, že mozkem víme, že potřebujeme něco změnit a když nám vesmír do cesty postaví možnost změny, mozkem jí shodíme, protože v sobě máme prográmky, které nás dostali do tohoto bodu a chtějí nás tam udržet co nejdéle. 

Zjednodušené shrnutí:   KONZULTACE/PRÁCE NA DÁLKU JE PLNOHODNOTNÁ !  Vše závisí na vašem osobním postoji.  Takže to co je lepší, zda osobní a nebo na dálku se odvíjí od vás samých od vašeho postoje k dané práci. 

Neodkládejte svůj život, žijte přítomností, řešte vše co potřebujete řešit a hlavně  MILUJTE SEBE A MILUJTE ŽIVOT, je to dar ten nejcennější který máte. 

S láskou a úctou vaše Xariska