Poděkování všem čarodějkám

16.06.2019

Tímto mým příspěvkem bych chtěla poděkovat všem čarodějkám, které vědomě pomáhají na cestě druhým. A hlavně bych chtěla poděkovat těm, které mě, ať už to bylo v minulosti, či to přijde v budoucnosti pomohly býti tou, kterou jsem. 

Kolem roku 1996 jsem vykládala karty a žila v Bavorsku, kde jsem sama na sobě duchovně pracovala v nevědomosti, že je nás vícero. Ano tušila jsem, že nejsem asi sama taková, ale neznala jsem a neslyšela o nikom podobném. Dostalo se ke mně pár knížek, přeložených z dalekých krajů a já naivní si myslela, že v Čechách to prostě není. Možná kdybych se zajímala, zjistila bych, že je, ale mě ani nenapadlo se pídit. Prostě jsem byla mými duchovními vedena v soukromí a jen s třemi knížkami které se ke mě ani nevím jak dostali.

Postupem času jsem se přestěhovala zpět do Čech, kde jsem potkala pár čarodějek, ale nějak když jsme se setkali a poznali se, jako by nás něco drželo od sebe. Nikdy jsme nenašli cestu se znova vidět. Až jednou jsem našla kartářku, v té době už jsem sama karty nevykládala, už jsem byla pohlcena touhou, pomáhat druhým bez věštění budoucnosti. Tato kartářka byla fakt dobrá. Sice mi vykládala pouze mou budoucnost, ale dnes vím, že díky tomu se mi dostalo mnohem většího učení. Ona mi dala jednou dvě vizitky na jednu čarodějku a jednoho muže co už nevím co dělal. Prý je mám navštívit, že mi mohou pomoci. V té době jsem měla na sobě dost těžkou černou magii a jak to tak bývá, nevěděla jsem to. Sice jsem věděla, že sednu-li za volant hned bourám a jiné věci se mi děli, ale hlava a můj rozum byli chytří v omluvenkách proč tomu tak je. Nu ano, když by to bylo něco u druhé osoby, hned bych věděla, ale sama u sebe jsem prostě byla slepá a hluchá. 

Vybrala jsem si toho muže a šla za ním. Tento muž mi vykládal s opovržením v hlase, že ta kartářka je mimo, že černá magie ve skutečnosti neexistuje. Nabídl mi ke koupy všechno možné a já hloupá a naivní jsem utratila tisíce za přípravy, které šli do koše. Ale díky tomu co říkal jak se choval a co vše následovalo, se mi dostalo velikého učení, za které jsem byla vždycky vděčná. Udělala bych to znova a jsem ráda za volbu jít nejdříve k němu. 

Po nějakém čase rozhodnutá, že to takto nechci, že to musím změnit jsem se objednala k té druhé čarodějce, k Věrce. A ta mi opravdu pomohla. Byla to první čarodějka ke které jsem byla puštěna. První co mi mnohokráte pomohla a zároveň mi po nějaký čas byla vzorem. 

Jak jsem už několikrát zmínila, byla jsem v té době hodně naivní. A tak jsem si naivně myslela, dokonce jsem o tom tenkráte byla přesvědčena, že žádná čarodějka nezneužije své moci, protože přeci není hloupá a ví, že vše se jí vrátí. A ten muž byl jen šarlatán co chtěl vydělávat, ve skutečnosti nic neuměl. 

Pro vyjasnění jen dodám, ten muž měl nějaké certifikáty ani už nevím z jakých duchovních praktik a prezentoval se jejich jménem. Ale já už tenkrát měla jasno :-D Nebyl to čaroděj ale šarlatán.

A protože moji duchovní mě milovali, vedli mě cestou učení. Zavedli mě k jedné nejmenované čarodějce. V té době jsem nepoznala nikoho kdo by viděl jako já skřítky a víly. Věrka byla andělka, viděla a povídala si tehdy s anděli můj svět víl nechápala. Takže když jsem přišla k této nejmenované čarodce a ona mě uvítala slovy, konečně někdo z mé říše a pasovala se na inkarnovaného krále skřítků, tak mě tím prostě dostala. :-D Žádná pohádka, ale holý fakt zde píšu :-) 

Šla jsem tenkráte za ní s jedním problémem, ale ona mi vytvořila úplně jiný a na něm začala pracovat a mě to vlastně ani nevadilo, věděla jsem, že jsem tam kvůli něčemu jinému.  Netrvalo dlouho a pozvala mě na jednu společnou akci a já s radostí přijala. Tam jsem poznala jak jednoduché je podmanit si druhé. Doslova se chlubila tím jaké známé osobnosti k ní chodí a kolik let se k ní její klienti drží. Nechápala jsem to dokud jsem to neviděla na vlastní oči.

Byly tam přítomný čarodějky, které jsem tenkrát vnímala že jsou mnohem výše než dotyčná a samozřejmě než já, ale pořád mi vrtalo hlavou co tam dělají.  Kort když jsem se dozvěděla, že pravidelně několik let dochází na konzultace. Bylo to divné ale snažila jsem se to neřešit. Zkrátím to celé. Zjistila jsem, že všichni tyto čarodějky byli v područí té hlavní ženy, nitkami je k sobě navázala a i když byli silnější a měli větší dary, uvízli tam. I mě si chtěla navázat a málem se jí to povedlo. Utekla jsem doslova z tohoto pobytového výletu a rovnou domu, kde jsem se totálně očistila a dala do kupy. Jenomže jak skončil ten pobyťák dva dny po mé očistě, objevila se dotyčná u mě u dveří, a to upozorňuji že jsem jí nikdy nezvala ani tam nikdy nebyla. A se slovy že o mě měla strach se jí povedlo ze mě vymámit pozvání do mého domu. Obrovská chyba, protože po jejím odchodu jsem zjistila, že už nemám sílu sama se očistit. Takže jsem volala sos mojí Věrce a hned vyjela za ní. Bylo těch cca 60 km nekonečně dlouhých, a když jsem k ní dojela, podívala se na mě a se smíchem se zeptala. Co jsi prováděla. Nu a když jsem jí řekla co a jak smála se a řekla mi. Jooo já to s ní mám také za sebou, tak super žes neuvízla. 

Tohle mě naučilo, zaprvé, že i když se mi honilo hlavou jak všem co uvízli musím říci co se děje a nějak jim pomoci, tak že to vlastně nejde, sobě bych ublížila a jim pravděpodobně také. Je to jakási zkouška toho zda jít dál a nebo nějaký čas a třeba i roky stát na místě. Takž vlastně je dobře, že jsou čarodky z druhého břehu. Díky ní jsem nejen já mohla růst dál a poznat to, co by mi z mých energií nemohla předat. To je ta krása duality na kterou stále zapomínáme. Nu a samozřejmě  moje přesvědčení, že všechny čarodějky musí být dobré dostalo pěkně na frak, úplně se to převrátilo v jinou pravdu. Važme si duality a to i v projevu  druhých lidí. 

Za nějaký čas jsem zjistila, že si s Věrkou nemáme co předat a tak ke mě na chvilku přišla další čarodějka, úplně jiná a díky tomu mi ukázala úplně jiný světy. Moniko děkuji ti za to, že jsi na nějaký čas vstoupila do mého života a ty tvoje energetické masáže, hmmm ty mi chybí. 

Čas od času do mého života vstoupila nějaká čarodějka. Ty dvě na mém začátku vnímám stále jako nějakou mou startovací část a jsem z hloubky svého srdce ráda, že jsem je poznala. Každá byla jen na kratičký čas, ale zapsali se na celý život. Postupně přišli ještě další, ty už byli většinou z druhého polu, ale vždy jsme si navzájem něco předali a já osobně se vždycky něco naučila. Všichni tu hrajeme nějaké role a nezapomínejme, že největší krása tohoto života na této úžasné planetě je právě díky  DUALITĚ. 

Miluji svou práci, miluji svůj život a vážím si každého človíčka ať už je obklopen jakýmikoli energiemi. 

Vaše Xariska