Požehnaný pozemek

25.03.2018

Nedávno ke mně do praxe přišla paní. Koupili s manželem pozemek a chtěla se ujistit, že je vše v pořádku a případně ho vyčistit. Byl to pozemek na samotě a chtěli si na něm postavit baráček. 

Tento pozemek byl na první pohled krásných energií a přírodních bytostí. Při bližším pohledu jsem ale skočila do doby někdy kolem období, baroka, rokoka.  Tehdy se tam událo něco, co zůstalo v pozemku zapsané. Zjistila jsem, že pozemek patřil nějakému muži, který byl plný zloby a své poddané trýznil. Skrze toto chování se do pozemku, na kterém se občas děli hony na lidi (pravděpodobně  chudina lovila zvěř, za což byla potrestána) usadili energie  KŘIVDY.  Tyto energie byli zakopány hluboko pod zem. Bylo mi ukázáno, že přírodní bytosti, tyto těžké energie křivdy, zapracovali hluboko do země a nad tuto energii navršili energie které mi ukázali jako zlatý třpytivý poklad, kupa zlaté energie, která hřála láskou, souzněním ... 

Dnes byl tento pozemek harmonický a krásný, pokud by se tam ale někdy udála nějaká křivda, nebo pokud by někdo ucítil silněji křivdu, propojila by se tato energie křivdy s tou co je pod zemí a negativně by to zasáhlo všechny přítomné. 

Při zpracování těchto energií jsem se tam dotkla ještě jedné věci. Skrz tento pozemek vedla duchovní cesta. Nazvala bych to cestou duší. Tyto duše nebyli na pozemku uvízlé, jen tam procházeli. Bylo mi dovoleno tuto duchovní cestu odklonit, více jsem zasáhnout neměla, nebyl prý důvod.

Celkově byl ale pozemek velice harmonický a přírodní bytosti které pozemek obývali, tyto nové majitele vítali srdečně a vzkazovali krásné věci. Tato práce byla vedena hlavně skrze tyto přírodní bytosti, jen jednou do toho zasáhli andělé a to proto, aby předali novým majitelům vzkaz, že tento pozemek je požehnaný. 

Přírodní bytosti jsou plný lásky a pokud budeme mít otevřené srdce a budeme si vážit přírody či místa, můžeme v nich najít ty nejlepší společníky a pomocníky, kteří nám rádi pomohou udržet domovy či místa v harmonii a lásce.