Pozor na své dary

04.04.2018

Víte o tom, že vaše dary můžou být uzmuty?
Jednoduše řečeno, stává se docela často, že ten kdo ještě naplno nevyužívá své dary je snadnou kořistí pro ty, kdož používají dary jiných ke své potřebě.
Je mnoho těch, kterým jejich dary jsou pootevřeny, ale oni jdou cestou, která se nelíbí "vesmíru" a tak se jim jejich dary dál neotvírají. Jenomže tito lidé často díky svému egu vykrádají pokladnice lidem, co si k nim přijdou pro pomoc. A používají určitou jejich sílu (ne na plno, to nejde, ale kapka ke kapce a jezero je na světě) pro svou slávu či nějaký svůj prospěch.
Ano je to v pořádku, protože na té nevědomé úrovni jsme to dovolili.
Nejčastější důvod našeho svolení? Bojím se své dary používat, nezasloužím si své dary. ...

Nu a pak je tu také silové uzmutí těchto darů, tam popravdě neumím přesně vysvětlit jak to funguje. I tam jsou pravidla, ale už to není o tom, že bychom to dovolili ale většinou je to naše platba za něco od té osoby. Například darujeme svůj dar, za jeho služby.

Je to velice častá věc a není to vůbec ojedinělé. Ano tito ezolidé často jsou na začátku své cesty úspěšní, ale za několik let se to na nich nějak projevuje. Oni většinou stále dokážou ze své nabyté slávy těžit, ale už je mnoho lidí dokáže prohlédnout.

Nemyslete si, že když máte velikou sílu, že na vás nemohou.

Mám vlastní bolestnou zkušenost, která se mi stala před několika lety a následky budu mít po celý tento život, vyrovnání prý přijde až ten další život.
Přitáhl si mě jeden ezočlověk. Stačilo pouze číst jeden článek a já zatoužila toho úžasného člověka poznat osobně. Věděla jsem, že mě může něco naučit. A byla to pravda, naučil mě. Jen jsem netušila, že bolestivou zkušenost.
Měla jsem jeden dar, na který jsem byla opravdu pyšná a který mi mou práci a hlavně můj soukromý život ulehčoval. Byl to takový most mezi duchovnem a materiálnem.
Šla jsem a zaplatila jsem si jeho služby. Byl to seminář, kde nás bylo skoro sto lidí. Vážně ve velkém.
Když jsem dorazila na místo už jsem tušila průser a tak jsem si dělala ochrany.
Celý prostor byl očarován a na hranici tohoto prostoru byly hmmm jak je nazvat , oživlé mrtvoly, voodoo pomocníci. Byla to směsice magie z Afriky a ještě nějaké.
Nu každopádně jsem celý seminář bojovala doslova na energetické úrovni. Odejít jsem nemohla, dopadlo by to mnohem hůře pro mě. Na konci jsem žádala ať mi navrátí co mi sebral. Ale jen se zasmál a více se se mnou nebavil, byla jsem jedna z mnoha.

Časem když si vše tak nějak sedlo a já v sobě něco dojela mi bylo zděleno mými duchovními, že je to nenávratně pryč, ale obdarovali mě něčím jiným, co to částečně nahradí.
Smutek uvnitř mě ale z tohoto zážitku zůstal. Po čase jsem obdržela další dary, které jsem si prý zasloužila a tak se postupně ztracený dar nahradil jinými dary, ale už je to jiné. Plnohodnotné, ale jiné.

Buďte opatrný. Vážně je důležité naslouchat svou intuici a důvěřovat jí. Já jí v tomto případě naslouchala, ale vedla mě touha poznání.  Náhody ani u mě nejsou, všechno jsem to potřebovala projít, minimálně abych napsala tyto řádky.

Byla to pro mě veliká zkušenost za kterou jsem dotyčnému vděčná a opravdu mu děkuji. Díky této zkušenosti mnohým, kteří o své dary podobně přicházejí, mohu pomoci některé dary navrátit a nebo jim něco vysvětlit.

Xariska