Práce se "šamankou"

27.02.2018

Práce se "šamankou"

cca před 3 roky, v roce 2015 myslím, ke mě přišla jedna paní. Přišla na doporučení, bylo mi řečeno, že ke mně přijde šamanka. Tehdy mi došlo, proč jsem pár měsíců před tím byla zasvěcená do šamanství. Nejsem šamanka, jen mám určité základy šamanismu.
Nemohu popisovat podrobnosti, ale stručně se pokusím něco zde sdílet.
Tato paní se všude jako šamanka prezentovala a bohužel do dneška prezentuje. Přesně si nepamatuji důvod proč ke mě přišla, tedy ten její důvod. Ale nikdy nezapomenu na ten duchovní důvod, na ten pravý důvod toho proč přišla.
Ona se učila šamanismus na dálku přes internet, ani osobně neznala ty jenž jí posílali nějaká cd a certifikáty. Dokonce neznala ani to co jsem znala já.
Když jsem se na ní napojila, přišli duchovní průvodci, ale nebyli ani moji, ani její, byli to starodávní šamani různých původů. Vedli mě tak, že jsem napravovala něco, čemu úplně nerozumím, ne na tolik abych se pokusila o vysvětlení. Prostě jsem procházela šamaní cestou a napravovala něco co se díky těm vykukům kteří takto vydělávají na něčem, co prodávají jako učení šamanismu, něco co bylo zneužito, převráceno a potřebovalo to osvobodit. Byli to určité energie, které volali o nápravě.
Byla to pro mne hodně zajímavá práce. Když jsem skončila, přišel nějaký šaman, měl starou tvář, ale krásné mužné tělo, byl již stovky let mrtev... tento šaman mi něco předal, něco co jsem dodneška neotevřela ... Předal mi to se slovy díků a odešel.

Bohužel tato paní nepochopila co jí bylo sděleno a dále šíří něco ... dále chodí na podobné kurzy a co víc. Ona když jsem se zeptala jak se daří, ona mi odpověděla, že jsem jí vůbec nepomohla.
Jak jsem mohla pomoci jí, když ona nechce chápat. Prostě si něco zaplatila a má certifikát. Jak můžu já změnit její cestu, když nechce. Dokonce ona jako "šamanka" přeci viděla a cítila a slyšela co jsem s ní zpracovávala a přesto nechce nic z toho přijmout. A hned do měsíce si zaplatila další kurz na dálku po cédéčku, prý nějaký vyšší level šamanství.

Ale vše má dvě strany. Já vím, že zde nešlo o paní, ona byla jen prostředník. Zde šlo o to co jsem zpracovala. Jenže ta paní mohla být obdarovaná, stačilo pouze odpojit mozek a zapojit srdce. Bohužel zůstala stát v kruhu a vinu hledá venku.