Převibrování, kalibrace a naše těla, naše existence

12.04.2019

Do mé praxe přišla paní, která si stěžovala, že je to s těmi novými energiemi vážně těžké. Nemůže pořádně spát, má smíšené emoce, cítí se zlejší a taková jiná .... 

Ještě napíši, že pár hodin před tímto osobním setkáním, jsem měla konzultaci telefonickou, kde měla paní veliké bolesti. Tyto bolesti byli jen proces který přináší ty dnešní energie. Nejen převibrování se, ale i kalibrací lidstvo prochází. Tato paní měla nastavení, že její tělo jí sloužilo jako taková pojistka, vždycky vše cítila přes své tělo, takže i tyto změny respektovali její vnitřní nastavení a v tomto případě i nastavení kterého si dotyčná paní byla vědoma. 


Lidi nikoho se tyto energie nevyhnou. Vážně nikoho. Jeden to vnímá přes své emoce, druhý přes svůj spánek, jiný zase přes bolesti či nemoci...... Také si uvědomte, že to není hromadné, ted to cítí všichni. Každý má svůj čas a svůj proces. Je to období cca 2 let kdy je celé lidstvo vystaveno těmto změnám (dva roky přenastavení, převibrování atd., potom rok přípravy na další skok někam... ale to je zbytečné řešit už dnes). A to že to nevnímá teď vaše kamarádka či někdo koho znáte, neznamená, že jí se to vyhýbá či vyhne. CELÉ LIDSTVO JE V PROCESU. Vždyť už většina z vás ví, že samotná planeta Země se převibrovává, tak jak si můžete myslet, že sousedky se to netýká? 


Ano dá se s tím různě pracovat, ale nelze ten proces zastavit.
Ano bylo mi řečeno, že LIDSTVO MÁ SKLONY SI TYTO PROCESY SAMO PRODLUŽOVAT. Ale opět je to pouze na nás samých jak s tím co se nám děje pracujeme.
Milujte se ještě více v těchto dnech. Milujte život a važte si této doby, že jste ti kdož jsou vyvolení tímto procházet a být toho součástí. Berte to jako dar.


Vaše Xariska, která si váží každé vložené důvěry, bez které by moje práce neměla smysl ani výsledky.
Miluji vás všechny, vážím si vás, vážím si sebe a ctím tento život.