První příběh je příběh lásky manželů, co za mnou přišli s žádostí o pomoc v sexuálním životě. V roce 2014

27.02.2018

Partner při milování selhával, neuměl něžně zacházet s ženou a tak našli společnou cestu ke mně.

Při práci na muži jsem odhalila prokletí, co se táhne už po několik generací. Jeho pra pra děda týral svou ženu a ta ho proklela, tím se kletba stáhla na všechny další narozené muže v dalších rodech a když otec zemřel, kletba okamžitě skočila na syny, dokud byl živ, tak to otcové drželi na sobě.

Musela jsem si pra pra babičku, co kletbu uvalila, ke své práci přivolat, aby se sama podívala, co způsobila v jejich lásce.

Muž si sexu užíval a žena se mu podvolila a to tím způsobem, že opustila tělo a duši schovala do černé díry, dokud manžel nebude spokojen, pak se vrátila a čin oplakala. Tím jsem jí poprosila, aby kletbu odvolala, že trpí ne ti muži v pokolení, ale ty ženy.

Kletba byla zrušena a tím má práce v tu chvíli byla uzavřena. Manželům se podařilo sexuální život změnit, už toho večera, kdy manžel byl něžný a žena nemusela opouštět své tělo.

Ale má práce na nich neskončila, bylo to na dvě sezení. Aby to mohli zpracovat, potřebovalo to chvilku čas.

Při druhém sezení se odkrylo, že nedochází ke spojení energii manželů a tím sex nemůže být prožit s jejich intezitou lásky, kterou oni ve všední život spolu dokáží žít. Odkryla jsem původ, že manžel je hodně věřící člověk a ona vykladačka karet. Chodil do kostela, kde byl hodně v nevědomí ovládán kostelem a farářem. Jejich energie se hádaly, právě při tom milování. Zjistila jsem, že víra, jim do milování vyloženě mluví a v tom byl celý problém. Poradila jsem muži, ať změní jen kostel, bránil se, ale poté myšlenku dokázal kvůli své ženě připustit. Tím má práce na nich skončila.

Po několika dnech jsem dostala odezvu, že jejich milování je velká proměna. Žena neutíká do své duchovní díry, manžel změnil úplně své chování k ní samotné, hrubost a krutost úplně zmizela. A samotný sex se stal jednou obrovskou filharmonii energii těl.

Xariska 2014