Rodinné klany

03.04.2018

Kdysi před cca 2 či 3 roky ke mě do praxe přišla paní s prosbou, zda bych jí nepomohla s jejím synovcem. Její synovec Petřík, kterému tenkrát bylo asi 9 let , bylo šťastné a velice veselé, hyperaktivní dítě, dokud se jeho maminka, pojmenuji jí Lenka znovu nevdala. Lenka si vzala Pavla a ten z prvního manželství měl dvojčata, které byli stejného věku jako ten synovec Petřík. Jakmile se maminka vdala, začala Petříka dopovat prášky na hyperaktivitu atd a milý Petřík se uzavřel do sebe a byl jako tělo bez ducha. Tato klientka, pojmenuji jí Monika měla veliký strach o Petříka a velice jí to trápilo. Dozvěděla jsem se, že už se snažila podniknout nějaké kroky a byla za nějakou nejmenovanou čarodějkou, která prý něco udělala aby pomohla, ale prý se to zhoršilo. Když jsem se podívala tehdy před těmi cca 3 lety pod povrch, tak jsem zjistila, že Petřík tuto zkušenost prostě potřebuje, že ať už je to jak chce těžké, že to tak momentálně má být a vše je vlastně v pořádku. Dostala jsem od mých duchovních doporučení nezasahovat na přímo, pouze vysvětlit podrobně klientce Monice, proč, co a jak. Ona to všechno pochopila, nebyla vůbec náhoda, že jí to takto sebralo, stále se snažila řešit druhé, takže tato veliká rána jí měla naučit mimo jiné i to, že její sestra má svou rodinu a svůj život. Měla se naučit i nesoudit a svou sestru mít stále v úctě ať už se dle jejího venkovního pohledu dělo neprávo na malém Petříkovy. 


Monika to vše pochopila a nakonec jsme většinu času řešily její život.  Bylo mi zděleno, že pokud vše půjde podle plánu, zasahovat nebude nutné, ale že je to tak komplikovaná a křehká věc, zda to všichni dotyční dají tak jak mají, že pokud by bylo zapotřebí zásahu z venčí, tak Monika dostane nějak vědět, že je čas se podívat co se děje. Během těch let ke mě přišla ještě párkrát, ale vždy to bylo kvůli něčemu jejímu až nedávno mi volala celá uplakaná a začala mi vyprávět o Petříkovi. 

První co mě napadlo bylo, že nemohu zasahovat, ale cítila jsem v pozadí toho všeho, něco, co volalo mou pozornost a tak jsme se domluvili na osobní schůzce. Monika přišla a já začala nahlížet do pozadí. Byla to velice těžká práce a trvala ne jen 2 hodiny, ale skoro 4 hodiny. Trošku z té práce Vám přiblížím, jen tak pro zajímavost. Když jsem začala pracovat, sama jsem si připadala, jako bych se propadla nejen v čase ale do nějakého sci-fi filmu :-) 


Nejdříve mě to všechno vedlo přes manžela Pavla. První moje kroky byli pouze pochopit souvislosti aniž bych tušila co se bude dít.  Skrze Pavla jsem se dostala do jeho rodu, kde byla v nějakém minulém století nějaká "bosorka" svázaná kouzlem, viděla jsem jí přivázanou u sloupu (což byla pouze projekce toho svázání kouzlem) a volala mě k sobě abych jí pomohla. Tentokráte mi bylo ale řečeno, že jí mám nechat, že to udělá někdy někdo jiný a nebo prostě jindy. Můj úkol bylo tuto "bosorku" odstřihnout od jejího prapravnuka Pavla abych mohla zde v tuto chvíli udělat to, k čemu mě moji drazí duchovní vedli. Toto byl první krok celé 4 hodinové práce. Později jsem pochopila, že pokud bych toto neudělala, nezbyla by mi energie a ani čas na to co následovalo.

Pavel měl z prvního manželství dvě děti. Tyto děti byli ze zkumavky, během práce  mi bylo ukázáno a řečeno, že jejich matka nechtěla na té vnitřní nevědomé úrovni děti, protože její duše věděla co se má stát. Takže její neplodnost byla vyřešená zkumavkami. Tyto děti ale nejsou lidé, jsou něco, co neumím předat v těchto písmenkách. Ale je důležité podotknout, že ony přišli na svět přirozenou cestou. Ano ze zkumavek, ale i to je přirozený, vesmírem schválený proces, kde je to brané stejně jako by se narodili přirozeně. Kdežto jejich otec Pavel byl člověk, který byl napaden tím co ze zkumavek se narodilo přirozeně. U Pavla jsem to viděla jako nějaký virus, jako duchovní parazity.... Pavel držel za ruku svou novou ženu Lenku a skrze toto držení jsem viděla jak to z Pavla leze do Lenky.  Nu podrobnosti zkrátíme :-) 

Každopádně po prvních minutách mi zazvonil telefon. Já při práci vždy vypínám zvonění, ale náhoda chtěla, že jsem tentokráte zapomněla. Když jsem chtěla vypnout telefon, tak mě něco zastavilo a já měla pocit, že to mojí mamince, která volala mám vzít. Volala mi a já při prvních větě věděla, že mi jde s prací pomoci. Takže jsme se nakonec propojili ještě i s mou sestrou a všechny tři čarodějky jsme pracovali na celé rodině té klientky, která seděla přede mnou. Nebylo to poprvé co jsme takto společně pracovali. Je to vzácné, ale ne vyjímečné.  Jedna rodina čarodějek pracovala na rodu, který měl v krvi čarodějky, (bosorka u kůlu). Je tam toho víc, ale není důležité to zde dnes popisovat. Stačí naťuknout, každý si vezme to své. 

Když se pokusím celou práci shrnout, tak jsme vůbec neřešili dvojčata, protože tam nebylo co řešit, byli zde přirozenou cestou, kdežto ty samé energie u lidí dělali pěkně velikou paseku. Chci jen upozornit, aby jste si nedělali lidi závěry, ne každý človíček ze zkumavky je této energie, neškatulujte, je mnoho lidí ze zkumavek, které jsou krásných  a vysokých energií. 

Během práce moje maminka v jednu chvíli měla uzdravit duši Lenky, ale Lenka měla v sobě zákaz. Dala ho tam právě po tom co se dříve dozvěděla o zásahu té čarodějky u které byla Monika poprvé. Jenomže zde tento "zákaz" byl vykomunikován jejími duchovními a jen velice stručně zde toto píši, protože mám pocit, že to někdo z čitatelů potřebuje číst, zároveň tímto upozorňuji, buďte obezřetní, protože zákazy mají svůj důvod a obcházet se je není sranda, vážně to nepředseňujte. 


NÁHODY NEEXISTUJÍ, není náhoda, že se každému aktérovy této nepříjemné situace dělo to, co se dělo. Bylo tam mnoho spojitostí z minulých životů, samozřejmě tam byli i dohody duší, které si tímto vzájemně pomáhali. Nakonec jsme celou práci uzavřeli u Petříka. Bylo to velice zajímavá, ale hodně vysilující práce a to i když jsme pracovali tři čarodějky najednou, každá máme úplně jiné dary a zde bylo zapotřebí všechny tyto dary propojit, správně použít a vzájemně se propojit. 

Nemohli bychom tuto práci podniknout, bez důvěry této klientky Moniky. Přišla ke mě tenkrát dle mého zpětného pohledu proto, aby se mezi námi vybudovala důvěra. Když jsem se totiž druhý den po práci ptala, proč už tenkrát jsem nemohla zasáhnout, respektivě to není správně položená otázka, proč přišla už tenkrát s tímto problémem, když nebyl čas zasáhnout, tak mi bylo řečeno, že se zde potřebovalo skrze ty práce během těch let vytvořit určité energetické propojenosti, aby to bylo možné vůbec uskutečnit. 

Jak to dopadlo s Petříkem? Nu nevím, je to velice čerstvé. Já jen mohu s čistým srdcem říci, že jsme odvedli skvělou práci a v tuto chvíli více nejde dělat. Já osobně naciťuji jen to, že se s klientkou ještě ohledně Petříka sejdeme, zda proto abychom viděli další průběh a nebo jen proto abychom si uvědomili nějakou souvislost, která nám uniká, protože prý není čas jí vytáhnout na povrch. A mám pocit, že ta souvislost bude vytažena až to vše bude za nimi, protože pak už se může klientka dozvědět úplně vše aniž by tím skrze své myšlenkové pochody negativně zasáhla do chodu věci. To ukáže čas. (Čas, který ve skutečnosti neexistuje, krásný paradox) 

Naše myšlenkové pochody mají obrovskou sílu a tak ne vždy je vhodné všechno vědět, občas je pro nás darem, být v nevědomosti. 


Uzavřu to mé velice stručné psaní slovy. Lidi nedělejte závěry, to co je pravda u jednoho, tak i když se zdá, že je to jak přes kopírák, vůbec to nemusí být stejné. Vždyť je víc než jen milion možností.  Všechny pravdy a příběhy které se nějak dozvídáte, berte pouze jako možnosti, ne jako fakta. Mám ve své praxi až příliš mnoho klientů, kteří zapomínají na svou jedinečnost a snaží se na sobě praktikovat všeobecné moudra, nu a tím si svou cestu jen nějak ztrpčí. 

Vaše Xariska