Rodinné klany

19.05.2019

Kdysi před cca 2 či 3 roky ke mě do praxe přišla paní s prosbou, zda bych jí nepomohla s jejím synovcem. Její synovec Petřík, kterému tenkrát bylo asi 9 let , bylo šťastné a velice veselé, hyperaktivní dítě, dokud se jeho maminka, pojmenuji jí Lenka znovu nevdala. Lenka si vzala Pavla. Jakmile se maminka vdala, začala Petříka dopovat prášky na hyperaktivitu atd a milý Petřík se uzavřel do sebe a byl jako tělo bez ducha. Tato klientka, pojmenuji jí Monika měla veliký strach o Petříka a velice jí to trápilo. Dozvěděla jsem se, že už se snažila podniknout nějaké kroky a byla za nějakou nejmenovanou čarodějkou, která prý něco udělala aby pomohla, ale prý se to zhoršilo. Když jsem se podívala tehdy před těmi cca 3 lety pod povrch, tak jsem zjistila, že Petřík tuto zkušenost prostě potřebuje, že ať už je to jak chce těžké, že to tak momentálně má být a vše je vlastně v pořádku. Dostala jsem od mých duchovních doporučení nezasahovat na přímo, pouze vysvětlit podrobně klientce Monice, proč, co a jak. Ona to všechno pochopila, nebyla vůbec náhoda, že jí to takto sebralo, stále se snažila řešit druhé, takže tato veliká rána jí měla naučit mimo jiné i to, že její sestra má svou rodinu a svůj život. Měla se naučit i nesoudit a svou sestru mít stále v úctě ať už se dle jejího venkovního pohledu dělo neprávo na malém Petříkovy.

Monika to vše pochopila a nakonec jsme většinu času řešily její život. Bylo mi zděleno, že pokud vše půjde podle plánu, zasahovat nebude nutné, ale že je to tak komplikovaná a křehká věc, zda to všichni dotyční dají tak jak mají, že pokud by bylo zapotřebí zásahu z venčí, tak Monika dostane nějak vědět, že je čas se podívat co se děje. Během těch let ke mě přišla ještě párkrát, ale vždy to bylo kvůli něčemu jejímu až nedávno mi volala celá uplakaná a začala mi vyprávět o Petříkovi.

První co mě napadlo bylo, že nemohu zasahovat, ale cítila jsem v pozadí toho všeho, něco, co volalo mou pozornost a tak jsme se domluvili na osobní schůzce. Monika přišla a já začala nahlížet do pozadí. Byla to velice těžká práce a trvala ne jen 2 hodiny, ale skoro 4 hodiny. 

Trošku z té práce Vám přiblížím, jen tak pro zajímavost. Když jsem začala pracovat, sama jsem si připadala, jako bych se propadla nejen v čase ale do nějakého sci-fi filmu :-)

Nejdříve mě to všechno vedlo přes manžela Pavla. První moje kroky byli pouze pochopit souvislosti aniž bych tušila co se bude dít. Skrze Pavla jsem se dostala do jeho rodu, kde byla v nějakém minulém století nějaká "bosorka" svázaná kouzlem, viděla jsem jí přivázanou u sloupu (což byla pouze projekce toho svázání kouzlem) a volala mě k sobě abych jí pomohla. Tentokráte mi bylo ale řečeno, že jí mám nechat, že to udělá někdy někdo jiný a nebo prostě jindy. Můj úkol bylo tuto "bosorku" odstřihnout od jejího prapravnuka Pavla abych mohla zde v tuto chvíli udělat to, k čemu mě moji drazí duchovní vedli. Toto byl první krok celé 4 hodinové práce. Později jsem pochopila, že pokud bych toto neudělala, nezbyla by mi energie a ani čas na to co následovalo. Bohužel nemám povolení sdělovat co následovalo, tu část podobnou sci-fi. A tak to uzavřu.

NÁHODY NEEXISTUJÍ, není náhoda, že se každému aktérovy této nepříjemné situace dělo to, co se dělo. Bylo tam mnoho spojitostí z minulých životů, samozřejmě tam byli i dohody duší, které si tímto vzájemně pomáhali. Nakonec jsme celou práci uzavřeli u Petříka. Bylo to velice zajímavá, ale hodně vysilující práce.

Nemohli bychom tuto práci podniknout, bez důvěry této klientky Moniky. Přišla ke mě tenkrát dle mého zpětného pohledu proto, aby se mezi námi vybudovala důvěra. Když jsem se totiž druhý den po práci ptala, proč už tenkrát jsem nemohla zasáhnout, respektivě to není správně položená otázka, proč přišla už tenkrát s tímto problémem, když nebyl čas zasáhnout, tak mi bylo řečeno, že se zde potřebovalo skrze ty práce během těch let vytvořit určité energetické propojenosti, aby to bylo možné vůbec uskutečnit.

Jak to dopadlo s Petříkem? Nu nevím, je to velice čerstvé. Já jen mohu s čistým srdcem říci, že jsme odvedli skvělou práci a v tuto chvíli více nejde dělat. Já osobně naciťuji jen to, že se s klientkou ještě ohledně Petříka sejdeme, zda proto abychom viděli další průběh a nebo jen proto abychom si uvědomili nějakou souvislost, která nám uniká, protože prý není čas jí vytáhnout na povrch. A mám pocit, že ta souvislost bude vytažena až to vše bude za nimi, protože pak už se může klientka dozvědět úplně vše aniž by tím skrze své myšlenkové pochody negativně zasáhla do chodu věci. To ukáže čas. (Čas, který ve skutečnosti neexistuje, krásný paradox)

Naše myšlenkové pochody mají obrovskou sílu a tak ne vždy je vhodné všechno vědět, občas je pro nás darem, být v nevědomosti.

Uzavřu to mé velice stručné psaní slovy. Lidi nedělejte závěry, to co je pravda u jednoho, tak i když se zdá, že je to jak přes kopírák, vůbec to nemusí být stejné. Vždyť je víc než jen milion možností. Všechny pravdy a příběhy které se nějak dozvídáte, berte pouze jako možnosti, ne jako fakta. Mám ve své praxi až příliš mnoho klientů, kteří zapomínají na svou jedinečnost a snaží se na sobě praktikovat všeobecné moudra, nu a tím si svou cestu jen nějak ztrpčí.

Vaše Xariska