Soudní spor, který otevřel duchovní dveře do naší spravedlnosti

02.03.2018

Soudní spor, který mi otevřel duchovní dveře do naší spravedlnosti.

Občas si lidé prochází nějakými životními situacemi, u kterých nechápou proč. Chtějí a snaží se pochopit proč se jim to děje. Nemá to základy karmické ani jiné zjevné. Napíši svůj příběh před mnoha lety, který může mnohým dát odpovědi. 


Kdysi dávno jsem poznala muže, s tímto mužem nás nevázala vůbec žádná karmická ani jiná vazba. V té době jsem měla nějaké gastro podniky, velkou vilku a docela velký majetek. Chvilku jsem s tím mužem žila u mě v domě, pak jsem se s ním ale rozešla a tím jsem narazila na jeho ego, věděla jsem, že to bude mít důsledky. Krom černé magie, kterou na mě hodil to byl následek cca  8 letého soudního sporu, který jsem nakonec prohrála. Tento soudní spor byl celý postaven na lži. Naivně jsem si myslela, že je jasné, že jinak než mou výhrou to nemůže dopadnout, naučilo mě to poznat, že naše soudy nemají se spravedlností a to ani s tou lidskou vůbec nic společného. 

Poznala jsem praktiky úplatků, bezmoci soudu, bezmoci právníku i policie a kolotoče, který se točí bez jakýchkoli pravidel. Jako správná čarodějka, jsem nejdříve vše řešila a prosvětlovala andělskou energií. Moje víra ve spravedlnost tenkrát byla neotřesná a pevná. Asi proto to trvalo tolik let. 

Dostala jsem poznání i možností, vyřešit tento spor cestou hmmm jak to napsat, cestou řešení skrze mafii. Bylo to pro mě poznání něčeho, o co jsem nežádala, přesto dnes vím, že to mělo pozitivní vliv na můj život. Nevyužila jsem těchto praktik, nevím zda to bylo správně či nikoli, ale šla bych proti sobě a proto ten spor se vlek dál. Za ty roky jsem se skrze tento spor naučila mnohému. 

Jednou ještě někdy v prvních letech sporu jsem navštívila jednu kartářku na nějaké akci. Tam byl zlom mého vnímání celé situace. Přišla jsem k ní a položila jednoduchou otázku, jak tento spor dopadne. Ona řekla s lehkostí, že ten spor prohraji. Já se vzepřela této odpovědi a říkám, to není možné, vždyť jsem v tom nevině. Ona se na mě podívala a říká, milá paní, kdyby jste v tom byla nevině, tak by jste neprohrála. ....Vyřkla nademnou soud aniž by mě znala, aniž by nahlédla do situace, viděla výsledek a udělal si o mě závěr. Tehdy jsem pochopila, že mě to učí, nedělat soudy nad lidmi ani situacemi a přestat být naivní, sundat si konečně růžové brýle, přestat spoléhat na anděli a pustit se konečně do boje. Bojovat za sebe. Od tohoto okamžiku jsem hledala východisko ve hmotném světě i skrze anděli. Pochopila jsem, že je zapotřebí oba světy propojit. 

Nu netrvalo dlouho a přišel mi rozsudek, že jsem vyhrála, a já vnitřně zajásala a opět se stáhla do víry , že spravedlnost existuje, že andělé a má víra pomohli. Takže přišlo odvolání a já ho prohrála na úplně nesmyslném nelogickém a totálně nepodložené větě. Takže kolotoč pokračoval. Od této chvíle jsem ale už byla součástí boje a to hlavně ve hmotě, nakonec si soudce nevěděl rady a tak po cca 8  lety přišel opět rozsudek, že tedy neprohrávám úplně, že všechny peněžité věci se dělí na polovic. Právník mi řekl, že se odvoláme. 

Čekala jsem až mě někdo jako poprvé vyzve k odvolacímu soudu, a že budu stejně jako poprvé konfrontována osobně se žalujícím. Jenomže nic z toho se nekonalo, přišel papír, že je rozhodnuto. Potvrdili rozsudek no a samozřejmě k dalšímu odvolání k vyššímu soudu už není možnost, chybělo asi 10 Kč abych té možnosti mohla využít. Bylo mi neoficiálně vysvětleno, že vše je podplaceno. Že se s tím nedá nic dělat. 

Během toho kolotoče jsem nejednou byla svědkem komunikace právníka s policisty, kdy řešili jiné kauzy a oba věděli, že ten obžalovaný/á je v tom nevině, ale jak právník tak policista měli úplně svázané ruce a nemohli nic dělat. Jen pozorovali jak se dotyčný/á drtí v ozubených kolech našeho soudnictví... 

Teprve cca 2 roky po skončení tohoto mého procesu jsem pochopila, proč jsem si tím prošla a proč jsem musela prohrát. ..Tento proces mi DOSLOVA OTEVŘEL DUCHOVNÍ CESTU DO NAŠEHO SOUDNICTVÍ, díky tomu umím nahlížet a hlavně je mi dovoleno nahlížet do vnitřních energií u lidí, kteří hledají pomoc či pochopení v mé praxi... 

Kdybych vyhrála tento soud, stále bych měla v sobě ten pocit, že spravedlnost existuje, proto žiji s pocitem mé prohry, stále jí cítím, je mi vytahována na povrch abych nezapomněla. .Moji drazí duchovní průvodci mi občas skrze nějakou kauzu připomenou, že je mi povoleno pochopit a že dveře do těchto energií mi otevřel tento proces. Tyto dveře používám už v tomto životě, ale zúročím to prý až v tom životě dalším

Díky této kauze, se dotýkám skrze klientely politiky , soudnictví a energií, který by mi byli upřeny. 

Asi už nemusím více vysvětlovat. Každý si z tohoto mého článku vezme to své. Každý to bude vnímat po svém. Jedni budou přesně vědět o čem píši, jiní nebudou chápat nu a pravděpodobně se objeví i ti, co to nepřijmou.

Vše je ALE V POŘÁDKU, VŽDYŤ KAŽDÝ JSME ORIGINÁLNÍ S ORIGINÁLNÍMI POHLEDY A ZKUŠENOSTMI .

Vaše Xariska Terapeutka vám všem přeje světlo v duši a lásku v srdci.