Svět magie a kouzel

27.12.2018

Dnešní doba je velice pestrá co se týká možností kolem duchovna a okultismu. Každou chvilku se objeví nějaký nový směr či nová praktika jak si zlepšit život svůj či jiných lidí. 

Je to ale správné ? Ve své podstatě je všechno správné. Vše je tu proto aby nás to učilo to nejzákladnější. Naučit se používat svou intuici, ale i svůj mozek, který nemáme jen proto aby jsme neměli dutou hlavu :-)

Žijeme v dualitě a na to mnozí zapomínají. Ano dokonce i ti co hlásají dualitu se podle toho nechovají. Naše dualita, dualita planety Země je hlídaná, je zde stejně světla jako tmy. A to by si měli všichni uvědomit. 

Psala jsem mnoho článků na toto téma, ale stejně mám pocit, že lidé chtějí být klamáni a proto je zde tolik lákadel které vedou poznání skrze temna do světla. Proč nejít rovnou za světlem ? Hmmm možná by to bylo příliš jednoduché, možná jsme si za minulých období temna jak se ty starší doby nazývají navykli na zlo, že by nám prostě scházelo a tak je zveme ve jméně světla do svých životů. 

Asi všichni chápou a znají to, že jsou tací co mají pusu plnou andělů, ale praktikují temnou magii. Jenomže je mnoho těch co si myslí, že praktikují skrze světlo, ale přitom stále slouží a mnozí již po staletí temnotě. 

Ano dodávám, že tma a světlo ve skutečnosti jako rozdělení něčeho, je nesprávné, ale používám to pro pochopení. Mnozí totiž toto rozdělení pochopí lépe než jiné. Ještě dodám, že pokud se někdo modlí ke světlu, měl by si uvědomit pravdu, že tma  je pouze jinak vibrující světlo. A ti co nechápou, nevadí. Stačí když pochopí co tímto rozdělením chci říci či naznačit. 

Na každou větu kterou napíši já či někdo jiný se dá najít opačné vysvětlení :-) Přesto jak jinak popsat co ve skutečnosti popsat každému nelze, k čemu se potřebuje dojít. Volím tu nejjednodušší cestu. 

Magie. Magie nás provází celým naším životem. Je zde magie nevědomá, například rituály které přináší vánoční svátky, nebo úplně nejjednodušší magie běžného života, když se každý nad svým životem zamyslí, určitě nějaké praktiky ať už převzaté či intuitivní ve svém životě najde. O těch teď mluvit nebudu. Ale je zde i magie vědomá. 

Dnes v čase internetu je velice jednoduché si najít magii na lásku, peníze, či štěstí .... Jenomže je zde opět dualita. Poslední rok se mi ozývá čím dál více lidí s žádostí, že se jim něco hroutí a příčina bývá právě v magii. Buď byli na nějakém rituálu či si něco našli sami v knihách nebo na internetu. Zapomněli na to, že magie, čarování a jiné praktiky nesou svou daň. Mnozí si myslí, že to tehdy bylo zbytečně složité. Že to, že se každý mág musel roky vzdělávat než mohl něco sám zkoušet nemělo svůj smysl. Řeknu vám tajemství.  MĚLO TO SVŮJ SMYSL. Neznalost se zde nevyplácí. 

Ano je jednoduché praktikovat magii, ale následky které přijdou a většinou ne hned, většinou se pomalinku plíží, bývají násobené tím co obdržíte. 

Nemějte strach před magií a kouzlením, ale mějte úctu a nepokoušejte svůj osud. To vám radím já Xariska. 

Magie nám může pomoci, ale také mnoho vzít a to často i skrze více inkarnací. Pokud vás něco trápí, nehledejte nejjednodušší cestu, ale jděte skrze poznání samu sebe. Pokud vám něco v životě přestalo fungovat najděte si skrze svou intuici pomoc, která vás povede krok za krokem k nápravě a ta cesta povede skrze poznání sám sebe. Zapomeňte na všeobecné pravdy a vzpomeňte si, že jste originál, ne kopie. 

Vaše Xariska