Téma ZLO, TEMNOTA

28.11.2017


Co je to vlastně zlo ? Nelehká zde odpověď taková, aby obsáhla všechny směry tématu.
Já osobně často mluvím o šedých, temných energiích, bytostech. Je to z mého pohledu nejčastější temnota se kterou se lidstvo potýká. Ti co toto téma se mnou již nějak rozebírají, znají můj názor a jsou více seznámeni, odkud, z čeho tento můj názor či pohled nebo možná mohu napsat poznání pramení. Mám k těmto energiím kladný postoj, vím že nám lidem pomáhají. Vždyť bez tmy by nebylo světlo a obráceně.
Jenomže se také čas od času dotknu zla, které nepochází zde ze země a je pro lidi destruktivní. Tam je často lidská důvěřivost ať už sama sobě či druhým nebo i nějakému učení ... často na škodu.
Ale je zde i pradávné zlo. Lidstvo hovoří o démonech. Já vnímám, že je to opět zjednodušené pojmenování něčeho čeho se lidstvo má bát , bojí... Zde je namístě být opatrný a hlavně vnímám, že často lidé zde se s těmito energiemi potýkají díky svému egu a neporozumění světu...
Já vnímám démonické energie tak, že vždy když se jich skrze klientelu mám dotknout, jsem velice opatrná a pokud to jde, pouze se dotýkám .... Každopádně ani zde není vše stejné. Je mnoho energií které jsou pradávné a černé, jsou tam ti co se jen brání a útočí když cítí, že nějaké lidské ego potřebuje shodit a je zde i to co sama nechci chápat, pokud nebudu muset. Jsou zde bytosti rozdílní, některé mají pochopení toho co dělám, některých se jen letmo dotknu a jsem ráda, že mé dotknutí nevyvolává žádný zájem o mou osobu.
Každopádně proč píši tyto řádky.
Protože jsem teď pracovně poznala manželský pár, který jsou duchovně vysoko, ale zapomínají, že nemohou spasit svět.
Oni by mi odpověděli, že přeci nechtějí, dokonce chápou vše co se toho týká, ale je zde něco na co zapomínají. Potýkají se s démonickými energiemi na své chatě. Jejich reakce je právě že spasitelská. Oni jsou zde proto, že to dokáží zvrátit. Oni to chtějí zvrátit a dostat sem světlo ..... Už teď mnohé změnili.
Ano tam kde jsou tyto "démonické" energie, často bývají i jiné temné bytosti a mrtvé duše atd. Tyto přidružené či doprovodné energie se dají změnit či nějak odvést, vyčistit. Ale myslet si a to i třeba jen kousíčkem své části, že nás tato nemovitost přitáhla proto, že jí máme pomoci, ... to je občas destruktivní a často mylný postoj.
Vemte si jen mozkem, kolik strašidelných, opravdu strašidelných nemovitostí či míst je na světě o kterých se ví. Jak to že je ještě nikdo nezměnil ?
A na závěr ještě jednou: Co je to vlastně zlo ? Nelehká zde odpověď taková, aby obsáhla všechny směry tématu. Je mnoho směrů zla a mnoho správných postojů a vnímání zla, přesto jsou to postoje a vnímání zcela rozličná a pokud se praktikují u nesprávného směru zla je zde veliké varování .... Existuje vůbec odpověď která by dokázala aspoň na 90% obsáhnout pravdu v celé své rozličné kráse?
Přeji všem zamyšlení a aby jste se ve svém životě nemuseli potýkat s ničím co by vás přesahovalo. 


Co je to vlastně zlo ? Nelehká zde odpověď taková, aby obsáhla všechny směry tématu. Druhé volné pokračování na toto téma, zkusím trošku přiblížit práce, které se mi poslední dobou kupí. Mám čím dál více klientů, kteří za mnou chodí s podobnými těžkostmi a přitom jsou jejich příběhy úplně z jiného sudku.
Často se mi teď stává, že za mnou přijdou lidé, kteří končí v péči psychiatrů. Průběhy jejich "nemoci" jsou různorodé, ale příčina bývá stejná.
Tito lidé mají jedno společné. Dotkly se mimozemského zla, které se touží zmocnit jejich těla a bohužel se jim to daří.
Nejdříve bych chtěla upozornit, že nikdo nám na duchovní úrovni nemůže ublížit, pokud to nějak sami nedovolíme.
Také bych chtěla poukázat na to, že mezi těmito lidmi jsou i duchovně vyspělý jedinci, kteří šli cestou určitého učení a nebo dokonce samotní terapeuti, kteří nezvládli situaci.
Než to nějak budu toto téma konkrétizovat, chtěla bych jen napsat, zda jste si vědomi toho, že máme v sobě určitou esenci života, energii, kterou nazýváme duši?
A dokážete si představit, nebo to již dokonce vnímáte, že naše tělo je touto esencí , energií plné a proto můžeme fungovat i přes to, že naše duše z nějaké příčiny vyletí z našeho těla? 


 Určitě všichni znáte ty pohádky, kdy se nechá člověk zlákat peklem a prohraje svou duši. Duše je pak vařená v kotli a pyká za své zločiny a nebo za svou malichernost, ješitnost, hloupost .... 

Je to již mnoho let, co jsem toto vnímala jako kousek reality a dodneška říkám, že pohádky nám ukazují mnoho pravdy. Opravdu i temnota nám může vzít naší duši, pokud mi sami to dovolíme. Ale dnes chci poukázat na něco jiného, v dnešní době mnohem zákeřnějšího. A to na mimozemské zlo, které nám naší duši z našich těl vyhání a často za účelem naše tělo obsadit.
I zde nám chodí skrze scifi filmy mnoho varování od těch, kdo tuto tématiku znají. I zde můžeme najít mnoho zfilmovaných realit.
Takže vnímám často to, že člověk kterému se toto děje, nějak přijde o svou duši. Esence naší duše, je ale ještě v našich tělech nějaký čas aktivní a tudíž máme čas toto zvrátit, napravit.
Ti jenž se dostanou do našeho těla a to různými způsoby, nemají ještě vyhráno. Potřebují úplně vyhnat, vypudit esenci naší duše z těla a teprve pak je tento proces nezvratný a mi o své těla přicházíme. Není jednoduché ani to co se děje s naším vědomím a naší duší. Je to případ od případu. Postupně zde budu dávat příspěvky na toto téma a čas od času napíši i nějaké příklady, ale chtěla bych aby jste si uvědomili, že nic není tak jednoduché jak se zdá. Nemohu obsáhnout v písmenkách a ani ve slovech celou pravdu, vlastně ani polovinu zde nedám. Píši to hlavně proto, aby co nejvíce lidí se probudilo a přestalo to těmto mimozemským entitám tak zjednodušovat. Jsme ješitní a hloupý a možná i ve své naivitě jim na zlatých podnosech dáváme to nejcennější co zde na zemi máme.
Xariska Vědma Terapeutka   www.xariska.cz