Temné bytosti, temní andělé, démoni

02.06.2018

Docela často potkávám lidi, kteří buď popírají démonské bytosti, jako něco skutečného a nebo jsou tu ti, kteří naopak démonizují i to co je prostě jen naše temná stránka.

Začnu s těmi, co démonizují vše, co se jim nelíbí. Nedávno jsem mluvila s jednou paní, která má dary určitého vnímání a hodně se zajímá o duchovno. Když přišla řeč na démonské bytosti, řekla mi, že už s nimi přišla do styku, a já neměla důvod jí to nevěřit. Sama začala povídat, že jednou byla někde na nějaké meditaci a tam k ní něco  démonského přišlo a že si s tím poradila, jednoduše to zastrašila. A tehdy jsem pochopila, že neví o čem to vlastně mluví a proto jsem se tedy napojila na to, co se tam odehrálo. Žádný démon tam nebyl, pouze jeden z účastníku meditace, neměl pod kontrolou svou stinnou stránku a tohoto dotyčného vlastně zastrašila. 

Až příliš často lidé démonizují všechno, co nechápou. Možná je to církví, podle které je všechno co se jí nelíbí démonské. Možná je to jen pohodlné házet všechno do jednoho pytle, kdož ví. Ale jedno chci zde říci. Vždy když lidé mluví o druhých, že jsou posedlí démony, a přitom to ví jen proto, že ti druzí jsou zlý a přeci by tohle nedělali, kdyby nebyli posedlí,  jezdí mi po zádech jemná husina a prosím v duchu za odpuštění, protože oni nevědí co dělají. Tito jedinci mají jedno společné, jsou svým tvrzením tak pevní, tak moc tomu co říkají věří, že je zbytečné zde cokoli namítat, pokud to není vhodné a tématem v mé praxi. Zajímavé je, že tito lidé se ke mě přiblíží, ale do mé praxe většinou nedojdou :-) 

A pak jsou tu ti, co popírají, že by byli bytosti démonské. Tito lidé žijí na obláčku, že je všechno dobré a zlo neexistuje. Ale já vím, že existuje. Světlo bez tmy by neexistovalo stejně jako tma bez světla. Pokud věříte na světlé anděli, pak věřte, že jsou i ti v protipolu. 

Chci jen říci, že pokud lidé nevěří na démony, pak je to volba a často není třeba to vyvracet. Jsou totiž lidé, kteří v tuto inkarnaci nemusí řešit a ani se dotýkat toho temného. Pokud Ale lidé démonizují vše, pak se toho temného velice dotýkají a vše čeho se dotýkáme, voláme do svého života. Takže zde bych každému kdo to dělá,  chtěla jen dát vodítko. Zamyslete se, nic víc se po vás nechce :-) Protože  máte svou volbu jak v životě jít a čeho se dotýkat. 

Ještě chci napsat velice stručně pár mouder. Tma vlastně neexistuje, tma je jen jinak vibrující světlo. Ještě jsem neslyšela ty pravé anděli z bezpodmínečné lásky říkat neseme vám světlo, protože je to ve skutečnosti hloupost. Vždy když jsem někde narazila na zprávu, neseme vám světlo, byli za tím manipulace. 

Nejsou jen démoni, jsou i jiný temný bytosti. Tak jako Tma má mnoho vrstev od jemně šedých po temně černou, jsou i  temný bytosti rozdílní. A já osobně dle mojí zkušenosti do těch nejtemnějších černých řadím právě démony. 


JAK MĚ MOJI DUCHOVNÍ UČILI PRACOVAT S TEMNÝMI BYTOSTMI. 

Už je to řádka let, když ke mě noc co noc přicházeli temný bytosti a dokud jsem se nenaučila co jsem měla tak se vraceli. Nedávno jsem dostala dotaz, zda bych něco na toto téma nenapsala a tak vznikají tyto řádky. 

Neznám jejich pravé jména a já osobně ani nepotřebuji tyto energie pojmenovávat. Mě stačí, že vím, že existují a že vím, že se dá od nich odpoutat či se jich zbavit. 

Nepopíši zde nic podrobněji, mám pocit, že lidé se často s něčím ztotožňují, a nerada bych aby se někdo s něčím ztotožňoval a to i ze strachu či jiných pohnutek. Proto jen velice všeobecně. 

Když se noc co noc některé temné bytosti vraceli, měla jsem pocit, že to už nedám. Tehdy jsem měla ve svém baráčku kocoura a stafortku. Kocour byl v té době vždy někde venku, na toulkách, a pes byl po ruce. Pes se jmenoval Baruška (viz článek o Barušce) , zjistila jsem, že někdy na některé bytosti Baruška reagovala a nepustila je ke mně, tehdy jsem měla více v rukách, kdy si nechat čas na spánek a kdy dovolit aby přišli a já to měla za sebou. Pak tu byli ale i ty bytosti, kteří když přišli do mé ložnice uviděli Barušku, tak Bára zvedla hlavu a zase jí položila, tím dala souhlas aby ta bytost udělala co má. Tehdy jsem si uvědomila, že není jiná možnost, než celou lekci dokončit a že vše je domluvené. Tyto bytosti ale nikdy nešli poblíž Báry, vždy to obešli a přišli druhou stranou. Pak tu byli i večery, kdy jsem věděla, že nemám Báru pouštět do ložnice, že to mám dát bez ní.  Chci jen upozornit, že takto to probíhalo jen proto, že to bylo domluvené učení. Nebyla jsem posedlá či něco jiného a nebyli to ani démoni! 

Někdy uprostřed už mi docházeli síly, byla jsem na tom tak, že se ke mě už několik týdnů vracela temná bytost, která jako temný stín si každou noc na mě lehala. Každou noc kolem půlnoci to začalo a každou noc kolem 3:45 to odcházelo. Vždy to bylo o tom, že si to lehlo a v tu chvíli já věděla co se děje, fungoval mi mozek a vše jsem vnímala, ale nemohla jsem se ani pohnout ani volat o pomoc. Dokonce byli dny kdy vedle mě na manželské posteli ležel partner a o ničem neměl tušení.  Věděla jsem, že jemu to nemám říkat, a já když se to dělo byla tak ochromená, že i kdybych chtěla, nešlo mu dát vědět, byl mimo toto dění.  Tohle bylo pro mě nejnáročnější, protože to trvalo několik týdnů. Nebyl to ten nejhorší zážitek, byl pouze nejdelší. Každý den kolem 17 hodiny jsem se začala na těle klepat, protože jsem věděla, že večer to zase přijde. Tehdy jsem hledala pomoc i venku, oslovovala jsem kde koho, guglila jsem na internetu, ale nikdo mi nepomohl. Já věděla, že to nedám, jen jsem nedokázala pochopit, proč ty všechny jsem tak rychle, za pár dní zpracovala a tuhle bytost už týdny nezvládám.  Jednou přes den jsem mojí mamce dokonce prozradila, že si píši diář, kde si zapisuji co se mi děje  a pokud se mi něco stane, tam se dozví co se mi ve skutečnosti stalo.... NU a jsem zde :-) 

Druhá bytost o které ted napíši je dle mého názoru tak nebezpečná jen tím, že je tak nenápadná. Přišla ke mě opět jako stín a lehla si na mě, v ten moment jsem tvrdě usnula, teprve když se to opakovalo jsem zjistila, že je to bytost která se živí něčím co souvisí s naším spánkem. Pro mě po zjištění co je zač a že vlastně něco takového existuje bylo lehké  zařídit, aby se nevracela. 


JEN STRUČNĚ O DÉMONECH

Démony jsem poznala pouze skrze svou praxi a moc nerada o nich mluvím. Je to velice těžká energie, ale i tam vládnou nějaká pravidla a není náhoda pokud se s tím ve svém životě setkáte. 


TEMNÝ ANDĚLÉ 

Pak jsou tu temný andělé, protipol těch světlých. Ty jsou zde nejčastěji vnímány a nejvíce s nimi lidé a nebo oni s lidmi nějak pracují či mají co do činění.  Je mnoho těch kteří se modlí k andělům, spolupracují s naděli a přitom vedle nich stojí tito temný. Já si těchto temných vážím, ale díky mému poznání vím, že chci být a jsem vedena  těmi z bezpodmínečné lásky. 

Co mají světlí a tmavý andělé společného? Obě energie chtějí aby lidi pochopili a našli samu sebe. A co je rozděluje?  To jakou cestou vedou lidi, vedle kterých jsou. 

Světlí nás vedou skrze čistou lásku. Tmavý nás vedou skrze smutek, bolest, zrady, kletby a vše co je temné. A zde je vidět, jedno bez druhého by nebylo poznáno. 


Nemyslete si, že jsem popsala všechno zlé co existuje, to ani nejde. Jen jsem chtěla poukázat, že nejde všechno házet do jednoho pytle. Pouze jsem vytáhla to, čeho se ve své praxi nebo skrze vaše otázky nějak nejvíce dotýkám. A pamatujte si. Všechno o co se více zajímáte, propojujete určitým kanálem a ono se to bude zajímat i o vás, protože to tím kanálem do svého života zvete. Je to prý doslova pozvánka. Je rozdíl o tom někde číst či se něco dozvědět a nebo se o to zajímat a vyhledávat více informací!!! Nu a konc konců, popírání také není nejlepší volba. Najděte svou rovnováhu :-)


Přeji vám všem aby jste zůstali sami sebou a aby byl váš život naplněný láskou a radostí. Vaše Xariska