Vědomá žena a její partner

20.08.2019

Jednou do mé praxe přišel muž s prosbou o radu, jak a co napravit aby se mu ve vztahu zase dařilo. Při bližším náhledu jsem zjistila, že tento muž má vedle sebe ženu vědomou, silnou, která ví co chce. Ví, že přišla na planetu Zemi s posláním. A potřebuje vedle sebe silného muže, aby jí v tomto poslání podporoval a byl jí oporou. 

Vědomé ženy mají jeden veliký dar ve vztahu. Doslova se to dá nazvat " CO DÁVÁŠ, TO DOSTANEŠ"  Ono to zní skvěle, ale kdo poznal tento "dar" ví, že cesta není tak lehká jak se zdá. Ono je to o tom, že vedle vědomé ženy muži sílí a stávají se vědomějšími a naopak. Trochu rozeberu podrobněji tento kámen úrazu, se kterým přišel tento muž do mé praxe, aby i jiní pochopili, jak to vlastně funguje. 

Žena která je zakotvená ve svém srdci, žena která má své dary otevřené a to především v tomto případě jde o dar jasnocítění a jasnovnímání. Taková žena aniž by o to usilovala, přirozeně a bezmyšlenkovitě, samozřejmostí mnohdy nevědomou vše co od partnera přijme a to sebemenší pocit, myšlenku, automaticky mu to vrací ve svém mnohdy nevědomém postoji, chování. 

Párkrát jsem ve své praxi řešila prvotní příznaky v partnerství a to často projevené skrze milování partnerském. Měla jsem většinou ženy ve své praxi, co řešili své vědomé muže a tak napíši příklad z těchto konzultací.  Tam jsem to nazvala bumerangem. Je to o tom, že stačí když žena při milování myšlenkami zabrouzdá od partnera třeba na myšlenku, že má v této pozici velké břicho, tento vědomý muž zachytí energetickou změnu a okamžitě zareaguje. Tato žena která též vnímá energie, aniž by to chápala také zareaguje, a tak se krásné energie vzdalují a najednou dospějí do bodu, kdy jim milování už nepřijde naplňující, mnohdy by ho nejraději už ukončili. Stačil zde jeden neuchopený moment a jako bumerangem si mezi sebou vraceli energie, které se vzdalovali od naplňujícího milování. 

Možná mnozí po přečtení těchto řádků pochopíte, proč někdy je milování tak úžasné, a někdy se dokáže neskutečně zvrtnout. Přitom stačí přestat vracet bumerang a chytit nový směr. Jenomže kdo z vás dokáže vnímat, být tak v přítomnosti toho aby správně podchytil tu chvíli, kdy se bumerang dá zastavit či naplnit jiným směrem. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že jde pouze o cvik a sebedůvěru. 

V životě je to podobné jako při milování. Co vysíláte, to dostanete a to doslova. Je na obou partnerech aby pochopili, že je na nich samých stále býti ve střehu a pokud se začíná jít nějakým směrem, který není úplně příjemný, tak to prostě v sobě samém změnit a tím se změní vše mezi oběma partnery. Vždy jeden musí začít. Většinou je to o obou partnerech, jak jinak. Jde o to, aby oba pochopili principy, které panují ve vztahu vědomých lidí a že nic není náhoda. Vše je zde pro vyšší učení, pochopení, souznění a jako dar  bývá hluboké propojení, které bez prožitku je zbytečné popisovat :) 

Nezapomínejte, že vědomé ženy vnímají každou vaší myšlenku, která by jim mohla ublížit. Zde nelze udržet přetvářky a už vůbec zde nelze lhát bez poznání pravdy. 

Znám mnoho žen, které se naučili dělat, že neví co si partner myslí, naučili se hrát jejich hru, ale sami jistě pochopíte, že hry ve vztazích nevydrží dlouho. Ano jedna věc je trpělivost když vědomá žena ví, že muž jí dožene a druhá věc je, pokud jde o zneužívání srdce vědomé ženy. Pak je zde jasné, že vědomá žena ucítí-li že je ve vztahu, kde ztrácí svou energii a čas, nemá jinou možnost než to ukončit.

Ať už vědomý muž či vědomá žena, oba potřebují vztahy, kde se navzájem podporují na cestách své evoluce. 

Máte-li po svém boku vědomého partnera, věřte, že je to dar. Naučte se vnímat a být tou oporou. Protože zde více než kdekoli jinde platí pravidlo doslovně.  

VŠE CO DÁVÁŠ DOSTÁVÁŠ !!!! 

Vaše vědomá Xariska vám všem přeje život v nejčistší lásce a souznění.