Zabojujte za svůj život, za své štěstí!

25.12.2017

Do mé praxe přichází mnoho lidí s rozdílnými problémy či trápeními.
Každý je tak velice jedinečný a každý přistupuje ke svému životu úplně individuálně.
Když řeším nějaký opravdu vážný problém, tak většina práce stejně je na dotyčném samotném. Poradím, napíši a vysvětlím co přesně a jak to mají dělat. Jak se toho dotyčný chytí je pouze na něm samotným.
Velice mě těší, když mi po nějakém čase lidé napíší, že to nevzdali, že se do toho naplno ponořili a nakonec to zvládli.
Čas od času se mi ozve někdo, kdo si udělal nějaký nový blok, protože jsou i tací co si chtějí sami se sebou hrát, tam stačí znova jen něco udělat, vytáhnout, pochopit své pochody. Pochopit sám sebe jak se sebou jednáme, co sám sobě děláme a náprava bývá jednoduchá. 

Ano jsou i takové případy, kdy jsem to já, kdo jim vše zpracuje, ale to bývá vyjímečné. Nejčastěji je to spolupráce, kdy já něco při sezení udělám a pak dám pochopení toho jak se to má dotáhnout. 

Jenomže už se mi stalo, že dotyčný se mi ozval, že to prostě nejde. Ani vlastně nemá zájem něco dál zkoušet. 

Například dneska mi paní volala aby mi popřála k vánocům a při té příležitosti mi poděkovala, že jsem se snažila, ale že jí není lépe. Protože sice jsem jí vysvětlila co má dělat aby své tělo uzdravila, ale její tělo je bloklé a její duše jí neposlouchá.
Snažila jsem se jí opět vysvětlit, že je to pouze jejím přístupem, že rezignovala a že pouze ona se musí schopit a začít něco dělat. Ona na to že ví že rezignovala, protože pochopila, že jí není pomoci.
Lidi probuďte se, je to pouze o Vašem přístupu, pouze vy rozhodujete zda to dáte a nebo zda rezignujete.
Tato paní mi dokonce řekla, že už si počká na smrt. Když jsem jí řekla, že to nic neřeší, úplně jsem viděla jak si ucpává energeticky uši, že to prostě nechtěla slyšet. JE PŘECI TAK JEDNODUCHÉ BREČET A MYSLET SI, ŽE JSEM OBĚŤ.
Její poslední slova byli, kdyby se mi to nestalo, bylo by mi dobře. Jenomže ono se jí to stalo právě proto, že se má naučit postavit se za svůj život.
Ale když nechce pro to nic udělat, jediné co by byla schopná udělat je vložit svůj život do cizích rukou, abych například já mávla kouzelným proutkem a ona byla zdravá a šťastná.
Raději bude brečet, že je oběť a že už jí není pomoci.


Nikdo vám nepomůže, pokud vy sami nebudete opravdu chtít a pokud sami se nepostavíte za to co chcete!
Pokud vás život přinutí zabojovat za svůj život nebo za své štěstí, PUSŤTE SE DO BOJE A VYHRAJTE HO !!!
Čím více víry, energie a odhodlání do toho dáte , tím rychleji vyhrajete!!
OBČAS SE PŘI TOM BOJI MĚNÍ VAŠE VNITŘNÍ NASTAVENÍ A PROTO TO TRVÁ TROCHU DÉLE, ALE JE TO POUZE O TÉ PROMĚNĚ VE VÁS, KTEROU SI MUSÍTE PROJÍT, a občas vlastně jste nemocní právě proto, aby jste si prodělali tuto proměnu!!!

Vzchopte se a vybojujte si svůj život, své štěstí.
NA TÉTO CESTĚ TOTIŽ NAJDETE TEN NEJVĚTŠÍ DAR, SAMI SEBE.  Propojíte se se sebou a to už na celý život.

Vaše Xariska vám na vaší cestě žehná a drží palce. Protože pokud opravdu chcete a jste odhodlaní na chvíli vylézt z komfortní zóny a zabojovat za sebe, TAK TO PROSTĚ DÁTE!!!