ŽÁRLIVOST / PODEZÍRAVOST / NEDŮVĚRA

22.07.2019

Do žádného vztahu nepatří  ŽÁRLIVOST / PODEZÍRAVOST / NEDŮVĚRA.

Asi každý člověk si zažil v životě různé bolavé období. Období kdy poznal ukřivdění, bolest ze ztráty důvěry, bolest ze ztráty lásky... Přesto pokud chce být šťastný, musí se každý člověk probrat a zase najít důvěru v sebe a v druhé. Jakmile se buduje vztah a je tam od začátku předhazováno podezírání, nedůvěra , žárlivost. Každý vztah to nakonec zničí, udusí.
Mnoho lidí si dnes plete lásku se sexem, mnoho lidí si namlouvá, že povrchní vztahy jsou dostačující pro naplněný a šťastný život. Mnoho lidí si myslí, že ví co chtějí a když to mají na dosah, často kvůli maličkosti, který vyvolává podezíravost, žárlivost, nedůvěra - STRACH, to zahodí do koše. Pokud si člověk myslí, že někdo jiný ho spasí, že se pověsí někomu na krk a bude všechno zalité sluncem, ten pěkně narazí. Kdo chce vysávat, sám bude vysát. Kdo chce zneužívat, sám bude zneužit. 

Cítíte-li neustálou potřebu být podezíraví, vidíte-li na každém rohu bubáka, pak jste přijali roli oběti. 
Pokud jste se dostali do role oběti, cítíte se stále jako oběť, měli by jste si uvědomit, že vesmír vám ukáže právě hloubky vaší role. Takže poznáte oběť v různých hloubkách a výšinách a to do té doby, dokud si neuvědomíte, že je to pouze vaše hra, vaše přijetí této role. Dokud sami nevystoupíte z této role, nemůžete nikdy poznat svobodu a lehkost života.
Ano není lehké vystoupit z jakékoli životní role. Je to cesta na které poznáte sami sebe a na které se budete stále setkávat s rozhodnutím, zda budete pokračovat za svým cílem vyjít z této role, a nebo to nestojí za to a ještě zůstanete tam kde jste. Tato cesta vás ve skutečnosti mění na těch nejniternějších vašich úrovních, proto není lehká. Je to změna vašeho vnitřního nastavení, často v nevědomých pidipříčinách. Jakmile vytrváte, přijde moment, kdy si uvědomíte, že je tato cesta u konce, že jste někdo jiný a začnete se seznamovat s tím kdo jste byli a kdo jste teď. Euforie tohoto poznání bývá tak naplňující, že vám to tak zvedne sebevědomí, životní radost a sebeúctu, že jste nastartovaný cokoli ve svém životě podniknout, změnit a prostě znova vybudovat, tentokráte na jiných základech, v jiném rytmu života tančit svůj valčík či rokenrol.
VŽDYCKY JE TO O VÁS SAMÝCH, VESMÍR VÁM DO CESTY POSÍLÁ TO, CO PRÁVĚ POTŘEBUJETE, ALE VŽDY JE TO O VÁS A POUZE O VÁS SAMÝCH CO S ČÍM UDĚLÁTE.
KAŽDÁ VAŠE REAKCE, KAŽDÉ VAŠE ROZHODNUTÍ JE DŮLEŽITÉ. Najděte si cíl a pak se jen snažte udržet směr a nevzdat to. 


Mnoho štěstí, lásky, vytrvalosti a životní radosti vám všem přeje Xariska. Která ráda poradí každému pochopit hloubky toho co se mu děje a proč se to či ono děje a hlavně co s tím.