Životní puzlíky

22.05.2018

Zapomínáme na pokoru. Zapomínáme na to, co znamená žít v harmonii. V harmonii sám se sebou a se vším kolem nás. 

Člověk když nevnímá ducha a žije pouze tím co vidí o čem ví, že je reálné a popírá ducha i duši. Žije v jednom protipolu. Pak ale se něco stane, něco v jeho životě ho donutí otevřít svou duši a začne nacházet, že svět kolem nás je mnohem barevnější. Pak se člověk cítí, že už ví a pomaličku jde z jednoho protipolu do druhého, začne popírat to co dříve vyzvedával. Opět je tento člověk v nerovnováze. 

Až příliš často slýchávám, že duše je víc než tělo. Že láska je víc než peníze, že tohle je více než tamto .... .Neříkám že je to špatně, vždyť člověk je tvor zvídavý a tak hledá, a jak najít rovnováhu lépe, než pochopit a poznat nerovnováhu :-D Nepopírejte nic, neodpírejte si nic. Milujte a žijte. Snažte se žít v harmonii sami se sebou a s celým světem. Neberte žádnou pravdu jako něco největšího, berte vše jen jako určitou část celku, jako malinkou puzzli. Každá puzzle je jiná, jinak barevná jinak veliká ale je to pouze částečka celku. Na každé puzzli je jiná informace a tato informace nám teprve v celistvosti se vším dává nějakou odpověď, ale i to není konečná odpověď. Vždyť každý si dokážeme představit skládání puzzlí. Ten kdo si to vyzkoušel už ví, ten co je viděl má nějakou předsatvu (tak je to i v životě). Když vezmeme jednu puzzli a neznáme celý obrázek, tak nám tato puzzle ukazuje něco modrého, náš mozek dle našich zkušeností vyhodnotí to, co je na tom kousku puzzle, bud jako nebe nebo jako moře... jakmile ale začneme dávat další puzlíky, mozek začne zjišťovat, že je to jinak, nakonec složíme všechny částečky puzzlí a máme tady nějaký obrázek. Když ale poodstoupíme zjistíme, že to není všechno, protože ten obrázek bud dáme na zeď a je z něj obraz, nebo ho použijeme jinak třeba jako podložku na stůl, pod sklo, .... je tolik možností co nakonec z těch puzzlí bude. Pro někoho vrcholné dílo, pro jiného chvilková zábava.... STEJNĚ JAKO V NAŠICH ŽIVOTECH. 

Skládejte své puzzle, ale nezapomínejte žít. Milujte sebe, své životy a pokud je zde něco co vás trápí nebo volá po vaší pozornosti, pak to řešte. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JSOU VAŠE OSOBNÍ ŽIVOTY, POKUD NEJSTE ŠŤASTNÝ, RADOSTNÍ, PAK TO ŘEŠTE a pokud potřebujete poradit co změnit či jak dál nebo proč to a ono, bude mi ctí vám na Vaší cestě být nápomocná

Miluji svou práci, miluji svůj život a jsem naplněná pokorou a úctou ke všemu živému. Občas slýchávám ve své praxi, víte já tuto práci dělám už xx let a asi proto mě už nenaplňuje. Já svou práci dělám přes 22 let a stále mě naplňuje, jak je to možné? :-D Ano není stejná, jsem velice svobodomyslná a miluji proměnlivost. Jenomže se znám, stále na sobě pracuji a přesto nezavrhuji nic, co život přináší. Pokud toužíte poznat samu sebe, pak Vám mohu být nápomocná. 

Vaše Xariska