ZUBY, jak je duchovně vyléčit

07.08.2018

Dnes ke mě do praxe přišla paní s dotazem, jak vyléčit své zuby. Byla docela nešťastná z toho, že se jí stále kazí. Už když se mi objednávala, věděla jsem, že to bude vyjímečná práce. 

Na internetu se můžeme dočíst, co který zub znamená, je to opět nějaké shrnutí duchovních příčin nemocí. Nepopírám, že na tom něco je, jen já osobně s tímto úplně nesouzním, pracuji a vnímám vše tak nějak jinak. Nu a proč nejdu touto veřejně danou cestou? Dám jeden příklad za všechny. Ohledně zubů moudráků se na internetu dovíme, krom jiného i to, že se v každém případě nemají odstraňovat bez vážného důvodu, může to mít dopad na celkové zdraví člověka, tělesné i duševní. Člověku to může zkomplikovat přístup ke svému vnitřnímu zdroji, univerzálnímu vědomí...  Nu já kdysi když mi bylo 20 let jsem dostala migrénu, ani nevím proč, ocitla jsem se na zubařském křesle jen na obyčejnou preventivní prohlídku a to v Bavorsku, kam jsem se momentálně provdala. Tam mi vytrhli všechny 4 moudráky čím mi zmizely veškeré migrény a já teprve potom jsem prohlubovala své vnímání a nacházela svůj vnitřní zdroj :-D Že bych byla vyjímka :-D  Nu to asi ne, mimochodem znám i pár lidí, kteří věkem doslova přišli o všechny zuby, mají umělé a svou dráhu léčitelů či terapeutů nastartovali až potom, co o své zuby přišli. To je moje odpověd pro ty, co mají strach, že přijdou-li o zuby, přijdou o své schopnosti duchovně růst.  Každopádně neradím a hlavně neříkám, že své schopnosti najdete až když přijdete o své zuby. Chraňte si své zuby a važte si jich :-) 

Zpátky k mé práci. Od začátku to byla pro mě úplně nová práce, přišli úplně nové energie, které mě provázeli a učili to, co vedlo ku pomoci dané klientce. Neumím a zatím nechci popsat všechno, ale něco bych ráda zde zdělila a každý ať si pak doplní vše dle svého. 

Zuby jsou mapa "budoucna" Buď kopírujeme chyby (generační, vývojové), nebo to zmírňujeme duchovním postojem k sobě samým. Když matka udělá nějakou změnu, tak vždy říkám, že se to projeví u jejích dětí, zde u zubů je to ale jinak. 

ZUBY JSOU MAPOU ZAZNAMENÁNÍ LIDSKÉHO VÝVOJE. Tato informace je pro většinu z vás zbytečná, ale pro ty jenž chápou věci mimo lidské dění, to smysl dávat bude a proto ji zmiňuji.  

Síla člověka, která může působit na konkrétní deformaci zubu, sídlí v člověku samém.

Síla na uzdravení zubu se dá zaktivovat, má-li člověk zdravé energetické body, které sídlí v tělech člověka.

Když jsem nahlížela na kaz zubu jako na mapu, zajímalo mě co udělá s tou mapou zubní vrtačka. Když se kaz neléčí, tak roste a tím roste i zápis v energetickém poli, když zubař vyvrtá kaz, tak v energetickém poli zůstane zápis kazu jako by byl zakonzervovaný, když se zub s kazem vytrhne, jako by se zápis v energetickém poli rozpustil ale nezmizel jen jako by se přemístil. Když se zub vyléčí, vyléčí se i zápis v energetickém poli, doslova jsem viděla jak se přepisuje a to skrze čas a prostor, mám za to, že to byl přepis generačního typu. 

Jak vyléčit své nezdravé zuby? Síla myšlenky, víra v sebe samu a trpělivost jsou ty základní předpoklady a pak nám může být nápomocná hmota, kdy skrze zlepšení imunitního systému, či nějakých hmotných věcí, které mohou být například větší pozornost čištění zubů, nějaká změna ve stravě atd. které vedou k větší víře a podpoře, že se dílo povede. 

Duchovní příčiny všech nemocí či nerovnováh v našem těle a to i zubů existují. Jen nezapomínejte na rovnováhu všech informací. Nic není 100% pravda už proto, že všichni a vše je velice individuální a ta pravá pravda všeho, tam se ještě dle mého žádný člověk úplně nedostal, to co se objevuje dnes jako fakta za pár let budou viděna jinak.  Budou to pouze první puzzle které povedou k dalším a dalším hlubším náhledům. Čím více budeme schopni hledět dál tím více budeme schopni vidět tu celistvost vesmíru a nejen našeho dvorečku. Nezapomínejte, že v roce x někdo dostane z vyšších sfér nějakou informaci a tato informace se začne šířit, tím, že jí lidé přijímají jako fakt si brání za další xx let přísun nových  doplňujících či hlubších informací k dané věci. Šíření informací je fajn, jen často se stává, že se jimi lidi nechávají až příliš vést a tyto informace přesto že pro dotyčné mohou být novými tak už jsou zastaralé. Buďte  otevření pro další informace a to u všech pravd které se kdekoli a jakkoli dovíte. 

To mi připomíná, že lidé mají sklony věřit starým duchovním technikám více, než aby se otevřeli svým vlastním zdrojům. Čímž své zdroje nemohou používat naplno, jsou omezený kruhem staré víry, starého či jiného učení. 

Hmmm mělo to být pouze o zubech, ale nějak jsem vybočila a o zubech jsem napsal jen to asi nejdůležitější, mám pocit, že dnes více není třeba sdělovat.  Jen snad ještě jedna věc, pozor na nemoci dásní, tam je veliké riziko přenosu nemoci do celého těla. Takže nebuďte ke svým nemocem nečinní, snažte si udržet zdraví. A pokud máte problém, prostě se začněte léčit! 

Všem vám přeji pevné zdraví a krásné zdravé zuby. Vaše Xariska