Workshop- lepší postava - Brno

Pravidelný workshop pro všechny 

co chtějí změnit svou postavu. 

"Chceme-li zhubnout, musíme nejdříve poznat a zvládnout sami sebe."

Patříte-li mezi ty lidi, kteří se snaží zhubnout cvičením a dietami, nebo mezi ty, jenž si neví rady jak na to. Tak věřte, že jste narazili na možnost, jak najít své duchovní příčiny a pomocí skupiny stejně naladěných lidí, své těžkosti zvládnout a nastartovat či dojít do nového života. 

  Sama jsem si roky procházela různými etapami, kdy jsem hledala možnosti jak zapracovat na své postavě. Nacházla jsem různé hloubky svého vlastního nastavení a objevovala různé cesty k řešení jak u sebe tak i u některých lidí, kteří hledali pomoc v mé praxi. Bohužel skrze konzultace jsem vnímala, že je to jen určité nasměrování, ale chybí zde pravidelná podpora a sdílení své cesty. A proto jsem se rozhodla uskutečnit tato setkávání. 
  Snahy zhubnout a udržet si svou váhu jsou na nic, pokud nezměníme duchovní příčiny  svého vlastního nastavení, které nás dostalo do tohoto bodu. 
  Příčina je emocionální nerovnováha, která způsobuje  skrze mnohdy nevědomou touhu utéci aspoň na chvilku z této nerovnováhy. Utéci od svých trápení nebo naplnit pocit prázdnoty. Utíkáme do světa jídla, potěšení, na chvíli tuto emocionální prázdnotu naplnit, zasytit, bohužel to dlouho nevydrží. Ať už je naše tělo přeplněno tuky či vodou (ucpáním lymfy), je to způsob ochrany, obrany, upozornění na emoční nerovnováhu nás samých.

Nabízím pravidelné setkávání v Brně, za účelem sdílení a společné práce různými technikami na změnách svých duchovních příčin obezity. 

  Pro koho je to vhodné: 
 • pro každého, kdo se rozhodl změnit stav svého těla, zhubnout a nastartovat zdravější život.
 • pro každého, kdo nechce být na cestě za zdravějším tělem sám.
 • pro toho, kdo chce pochopit, proč se dostal tam kde je a jak to změnit.
 • Můžete zde očekávat: 
 • Setkání v místnosti či v přírodě (vždy dle domluvy a momentálních možností)
 • Meditace, Mudry, tanec, a jiné techniky
 • Náhledy do Vašich vlastních nastavení skrze druhé účastníky a nebo skrze mé vhledy
 • Individuálnější přístup a vytvoření kruhu důvěry.
 • Podporu mnohdy neznámých lidí, které spojuje stejná věc.


Kde:  Brno - Řečkovice (místo bude upřesněno emailem)

Workshop znamená formu vzdělávací aktivity, při které je program veden tak, aby prostřednictvím různých technik účastníci pomocí vlastních zkušeností došli k výstupu, který je pro ně užitečný.