PROBĚHLO s Xariskou

Prožitkový víkendový pobyt s Xariskou

hlavní téma: PROPOJENÍ, SOUZNĚNÍ S NOVÝMI ENERGIEMI 

20.4 - 22.4.2018

Místo konání a ubytování: Penzion v Podzámčí, Rybí náměstí 3, Moravská Třebová

V ceně je bohatý program, plná penze vegetariánská (snídaně, obědy a večeře, - jiné požadavky je třeba ohledně jídla nahlásit předem. (Vše je otázka dohody.

Máme celý penzion i přilehlé okolí pouze pro nás, je zde omezený počet osob, z důvodu individuálnějšího přístupu. Neváhejte tedy s rezervací místa.

Tímto vás srdečně zvu na prožitkový víkendový seminář, který je určen jak pro ženy tak pro muže.  Máme celý penzion i přilehlé okolí pouze pro nás, je zde omezený počet osob, z důvodu individuálnějšího přístupu. Proto neváhejte s rezervací místa a dovolte si prožitek , který vás naplní sluncem, radostí a zážitkem na vaší cestě. 

Je to obohacující pobyt, jehož náplní bude témata dnešních energií, které k nám přichází v čím dál větší intenzitě. Naučíme vás je zpracovat a přijmout.

Mým hostem na tomto semináři bude přítomna Kartarkaterapeutka Milada, která vás seznámí s přítomným časem a provede rituálem na danou věc. Obohacující pobyt, jehož náplní budou témata dnešních energií a všeho dění týkající se našich aktuálních témat, které jsou již teď v éteru k zachycení.  V plánu jsou i chvíle v souznění s přírodou a procítění samu sebe. 

Každá pobytová akce má své hlavní téma, které je mi mými duchovními předáno. V tomto duchu se bude vědomě pracovat. Na každém semináři jsou různí hosté z různých oborů, kteří celý program obohatí o své umění.

V programu se mohou objevit některé z těchto aktivit:

  • Přednáška Xarisky "Téma dne"
  • Přednášky hostů
  • Tarot
  • Meditace
  • Automatická kresba
  • Síla myšlenky v praxi
  • Práce s vlastní energií po celý den
  • Velký Rituál
  • Napojení se na vyšší já, na anděla strážného...
  • ...a jiné, další cvičení, zážitky, ceremonie, metody a techniky

Tento uvedený seznam aktivit je pouze orientační a je to pouze přehled aktivit, které jsou předběžně domluvené, může se trochu lišit. 

Cena zahrnuje ubytování, vegetariánské stravování a všechny programy (extra se hradí pouze extra sjednané soukromé terapie). Cena nezahrnuje dopravu a pojištění

V důsledku individuálního přístupu je počet míst omezen na max 10 osob, proto neváhejte.

Máte-li nějaké další dotazy, ráda je zodpovím na telefonu 774 160 644 nebo emailu ax-centrum@email.cz

Máte-li zájem se zúčastnit, informace o platbě zasíláme emailem. Zašlete nám sms zprávu s adresou Vašeho emailu a případnými dotazy a nebo email.

S úctou a láskou se na vás těší Xariska a kartářkaterapeutka Milada

Pořadatel : Xariska Strmisková